Jump to content
Българският форум за музиканти

Щурма+дефектна струна+Налбантов :)


Recommended Posts

Като изключим баса всичко е ОК.

Хаха, шегичка! Харесва ми. :D

 

ПП:: Що не сложите и малко ритъм китара за плътност?

е тва не трябваше да казваш :headbang:

Абе то тва е ясно, че е на майтап... :P

 

Ама за ритъм китарите сериозно - що не сложите наистина - може да стане още по-интересно?? Или сте решили да оставите парчето "да диша"? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим баса всичко е ОК.

Хаха, шегичка! Харесва ми. :)

 

ПП:: Що не сложите и малко ритъм китара за плътност?

е тва не трябваше да казваш :ph34r:

Щото Щурма мрази ритъм китара, щото като има ритъм китара никой не чува баса на Щурма, а Щурма мрази като никой не му чува баса ;) хахааха

 

Всъщност истината е че това е моя песен, на която Митака ей така записа соло... а всъщност песента си е с ритъм китара по принцип... ако като я направя Митака има желание, пак ще запише соло и този път ще бъде с ритъм китара ;)

 

Весела и на теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото Щурма мрази ритъм китара, щото като има ритъм китара никой не чува баса на Щурма, а Щурма мрази като никой не му чува баса ;) хахааха

Тва си е универсален проблем на всеобщото басистко човечество! (Ама и вие все се натискате да сте най-отпред...да бяхте станали вокали бре! :) )

 

Иначе като стане дай да чуем. :ph34r:;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва си е универсален проблем на всеобщото басистко човечество! (Ама и вие все се натискате да сте най-отпред...да бяхте станали вокали бре! :unsure: )

Абсолютно и отсекъде е така !

Не, сериозно..БАСА Е ПРЕКАЛЕНО СИЛЕН В МИКСА , соло китарата е яка а е сложен на фон :blink: . Барабаните са доре ама тоя чинел в началото :\

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да го духаш... баса може да е силен в микса, но... но... аве няма НО, ама кво като е силен в микса... до сега да сте чули някой да каже:

Баса е слаб в микса... НЕ... е Суит ме е чувал да го казвам, но това е по-скоро рефлекс преди да съм чул който и да е микс...

 

Как да е :)

Всъщност реално погледнато МИКС няма... Щото аз миксирах баса и барабаните, а Митака си набичи солото отгоре :)

Но реално погледнато трябва наистина китарите да са по-силни...

Аве кво да кажа... някой ден ще осъзная, че баса трябва да е тих, но дотогава ще вгорча живота на много китаристи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да го духаш... баса може да е силен в микса, но... но... аве няма НО, ама кво като е силен в микса... до сега да сте чули някой да каже:

Баса е слаб в микса... НЕ... е Суит ме е чувал да го казвам, но това е по-скоро рефлекс преди да съм чул който и да е микс...

 

Как да е :)

Всъщност реално погледнато МИКС няма... Щото аз миксирах баса и барабаните, а Митака си набичи солото отгоре ;)

Но реално погледнато трябва наистина китарите да са по-силни...

Аве кво да кажа... някой ден ще осъзная, че баса трябва да е тих, но дотогава ще вгорча живота на много китаристи ;)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да го духаш... баса може да е силен в микса, но... но... аве няма НО, ама кво като е силен в микса... до сега да сте чули някой да каже:

Баса е слаб в микса... НЕ... е Суит ме е чувал да го казвам, но това е по-скоро рефлекс преди да съм чул който и да е микс...

 

Как да е :)

Всъщност реално погледнато МИКС няма... Щото аз миксирах баса и барабаните, а Митака си набичи солото отгоре ;)

Но реално погледнато трябва наистина китарите да са по-силни...

Аве кво да кажа... някой ден ще осъзная, че баса трябва да е тих, но дотогава ще вгорча живота на много китаристи ;)

:)

Не на тебе де ;)

Спокойно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.