Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли свестни мениджъри в България?


Recommended Posts

^^ Това си е агенция на Драгомир Драганов ,бившият китарист на група Епизод.В май спейса пише че е бивш де,аз не знаех че са се разделили както и да е.В този май спейс профил има само две групи и соловите неща на същия китарист.Той явно представя Fyeld ,Nightmare и себе си.

 

Искам да уточня, че Драганов разширява дейността си и привлича други групи, подписва договори, като предвижда доколкото прочетох на пръв поглед, от продуцентска до импресарска дейност и т.н. Засега знам най-малко за още две привлечени групи. Нека те си кажат, когато намерят за добре! :)

 

Аз съм любопитен доста, признавам си, за амбициозното, засега ефективно според мащабите на рок бзинеса в България мероприятие, което е поддел Драганов. Жив и здрав, най-малкото заради ентусиазма :thumbdown:

 

И , пичове, искат се авторски права, за да подпишеш договор. Не забравяйте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Може ли България да стане монархия? Има ли бъдеще такова управление у нас?

Изчерпана ли е сегашната династия? Дали да не си внесем нов цар , да сложи начало на нова династия?

Такива въпроси ме вълнуват напоследък, като гледам как ни управляват сегашните управници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се поговори с Fyeld, защото им бяха организирали доста мащабно бг турне включващо култовото Ракитово (ВТФ!?).

За повече информация за предаването на менжарине на авторските ти права на трето лице извън групата, референт статията на Стив Албини.

 

http://www.negativland.com/albini.html

 

 

Разбира се то не е адекватно за контекста на нашата мизерия, но това дава шанс на въображението ти и извращения от рода на....ъъъ...концерт в Ракитово?

 

Цитата от статията, разбира се не дослвно - "Работата на мениджъра е да изкара кинти, ще ти уреди участие, ще вземете пари и той ще вземе, но едва ли някой ще иска да те чуе на мястото където те е завел." Защото свиренето пред 100-то пълнолетни и не чак толкова фена на Мейдън във вече гореспоменатото Ракитово едва ли трябва да е пика на която и да е група в България.

 

Респект, че има някой, който се е заел с тази работа, но по-добре нещата да си останат на пионерска самодейност поне ако има на кой да се сърдим, няма да бъде, човекът написал песента Батак в опит на БГ Менолар, което така или иначе би те оставило сам да си биеш главата в стената ако си го направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ах каква тема,

престояла е активна няколко години...

А ние как да си намерим мениджър,

че на мен ми омръзна да се занимавам с мейли, участия, организация, дизайн и т.н. и т.н.

Как да стане така, че да не се занимавам с това, на кого му трябваме?

А и не е лесно в България и по целия свят да търся кой точно ни търси нас...

Искаааааааам мениджър.

 

П.П. Дайте някой и друг телефон :surprise:

Поздрави на всички, които са се отзовали със съвети за рок-бандите.

А какво дса направим ние от фолклора, като чалгата съвсем превзе населението.

Поздрави

 

www.lebivino.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ах каква тема,

престояла е активна няколко години...

 

А какво дса направим ние от фолклора, като чалгата съвсем превзе населението.

Поздрави

На някого прави ли му впечатление, че в бг липсват добри чартове а сцената е някак си на клубно ниво...

 

 

Колкото до чалгата, тя пасва идеално на кръчмите.

Колко медий има в БГ където пускат рок,метъл и колко такива които пускат всякаква музика...

първите са няколко в радио /вкл и нет ефира/ а в областа на TV? .... На всички ни е ясно няма какво да ги броим.

 

Пробвах да застана като мениджър на една група :icon_shithappens: която свири предимно поп и поп фолк :) след 3-4 излизания на кръчмарска сцена вече различните музикални агенций и студия ги привлекоха към себе си... Е вярно е че става дума за отделни музиканти а не за цялата група... Но пак си е успех тъй като всички са доволни.

 

Мисля че първо трябва да привлечем медийте върху парада на рока. Както е било през 70'те и 80'те извън бг... Пък останалото само ще се нареди. Даже в турция е по лесно да пуснат твое парче от колкото тук...

Все едно никой не слуша Зи, Тангра и другите медий... А има толкова групи и толкова записи по нета ...

 

/предварително се извинявам за правописните грешки с лек махморлук съм :punk_guitar: /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.