Jump to content
Българският форум за музиканти

Agile пуснаха серийно 9 струнна китара


Recommended Posts

Предполагам това имаш предвид:

на Франческо не излиза нищо.Това е класическа китара и няма нищо общо с начина по който примерно Meshuggah

свирят на 8 струнните ел китари или Tosin Abasi
.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

всичко хубаво 9 си е 9 добре!Ама това нещо ако го закача на врата си за 1 час според вас дали ще мога да ходя нормално следващата седмица :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си произвеждат 9-струнни и повече китари.

Докато се намират 6-струнни по магазините, горното не ми е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казахте за смесване на територии - ето и един 7 струнен хибрид между китара и бас от Ibanez:

 

http://www.ibanez.com/BassGuitars/model-SR7VIISC

 

SR7VIISC.jpg

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като почитател на 7-8 струнните мисля че 9 е перверзия хахха, но колкотоот повече толквоа повече , нека не ругаем ! Аз мисля ,че с времето може ида ми харесат де хаха, интересно е и е необичайно ся квоти да си говорим Мешуга като преоткриха 8-ците всички плюха ама ся все иска да има ае ае оправяйте се искам и аз да имам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...с увеличаване броя на струните на осем и девет седемструнната китара все повече започва да се възприема като класически вариант а не като нещо странно и изчанчено...така че полза има и за нас....така би трябвало да бъде...аз лично за себе си не бих си взел нито шестструнна нито осемструнна китара...седмицата като че ли има най-добро съотношение като удобство на грифа спрямо диапазона...или така поне мисля аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами то ако един китарист седне да свири на "пиЯно" току виж усетил как броя на струните му се увеличава прогресивно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мислех за 10 струнна китара на която горните 4 струни са дебели струни за бас и като се разрових видях че има такава изработена обаче към какъв усилвател трябва да е?иначе на агиле тая китара штеше да е яко ако има и адаптор до грифа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото някой има ли AGILE ? и какви са отзивите ако сте се докосвали до някое от тези малачки, имам идея за сдобиване с някой Agile -8 ,ама преди да пипна и чуя аз не купувам ,та ако някой може да даде коректно мнение , ще е от позлва за всеки , марката набира доста голяма популярност, туковиж скоро всеки би предпочел Agile вместо Ibanez , Jackson Shcechter или така наречените масови китари

Редактирано от chalgasucks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ chalgasucks

 

Аз от скоро имам Agile (ейджаел не агиле) и съм наистина много доволен.

За парите си китарата е много добре пипната и звучи добре, нямам абсолютно никакви оплаквания.

Свиря доста ниско с дебели струни и въпреки това интонацията е перфектна :D Взех си сток адаптери и не бях много сигурен дали няма да ги сменя с Blackouts но се оказаха доста сполучливи :bravo: Абсолютно подкрепям идеята да пробваш марката. Аз съм много приятно изненадан от нея :)

 

Да не съм съвсем оff.......аз не виждам нищо лошо ако ще и китари с 15 струни да има, както каза някой по-горе, нали все още се произвеждат с 6 струни. Който не иска с 9 да си взима 6 и да си мълчи :)

 

Btw тази бас-китара на Ibanez ми е много любопитно да я пробвам. Ако се произвеждаше сериино можеше сега вместо Agile да съм с нея :D ...... кой знае......

Редактирано от krismana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.