Jump to content
Българският форум за музиканти

KeRRANGKid

Портной напуска Dream Theater.

Recommended Posts

Преди по малко от 5 минути разбрах.. още съм в шок.. не мога да го осъзная..

Edited by Filip Georgiev

http://vimeo.com/14827294 няколко месеца по-рано казва че ще правят албуми с ДТ до края на живота си...и кво е станало едва ли ще се разбере в действителност.Истинската причина може би никога няма да стане ясна....

Не знам, може да съм облъчен нещо, може да съм краен фен, но си харесвам всичките албуми на ДТ. Дори последните няколко, масово оплювани, си ме кефят.

И аз четох и аз немога да повярвам още ...

... Мефисто и аз така .. иначе познавам доста хора които поради различни причини не са слушали нищо от Dream Theater след 1999 година да не говорим за задълбочено слушане , но с охота се упражняват в критиката ... много важно .... още по жалкото е че има много хора които са слушали само Pull me under и изказват мнение за цялостното творчество .... пак няма проблем .... има много групи дето свирят с по три акорда и са лесно смилаеми за компанини на по три ракии или бири ... тъй да е ... ;)

Edited by zanev 70

Е хора и аз обожавам музиката на ДТ ама вие говорите все едно е умрял... ;) И на мен ми доиде като кофа студена вода в гърба ама да почакаме да видим как ше се развият събитията. Може да се получи по добре. :greenangel:

Аз предполагам, че напускането на Портной ще амбицира останалите да докажат, че са

добри и без него, така че може да очакваме интересни резултати.

Къв е тоя шок от вас, бе? Тая банда не съществува поне от три години...

Edited by fusion

^ Що, бе? Щото ти каза ли?

Само гледайте постовете на жената на Петручи.. от техния форум

Originally Posted by ShreDApprenticE

Am I the only one that can see MP in a band other than DT, but no one else? Sure, Jordan could be in whatever thing he wants to be, but of the remaining founding members, I can't see them doing anything OTHER than DT... I'm pretty that their decision to go on without him (once confirmed) will end up shafting them WAY more than taking a long hiatus. Regardless, MP is going to make like a bandit.

Silly poster...John wrote every song with the exception of one "New Millenium"

John and Jordan who never get any credit ARE the heart and soul of DT and it is sad that Mike has quit because he is awesome but just remember...he quit. The only people being shafted are the remaining members of DT.

[codebox]

Originally Posted by CarnelianChris

Will he still co-produce with JP? And if not, what are the thoughts on the next albums production?

That's the plan!

от http://www.petrucciforum.com/forums/showthread.php?t=70293

Edited by Filip Georgiev

Мефисто, радвам се, че не съм значи единствената, на която й харесват всичките албуми, включително и последните три. Аз си намирам развитие в тяхната музика, дори щеше да ми е странно, ако всичките им албуми от 92 до сега звучаха по един и същи начин.

Относно Майк, наистина май няма смисъл да се дискутира толкова много, нека видим какво ще се случи. Важното е, че музиката на ДТ си я имаме със или без тях :recourse:

Марина

Не знам, може да съм облъчен нещо, може да съм краен фен, но си харесвам всичките албуми на ДТ. Дори последните няколко, масово оплювани, си ме кефят.

+1. Напълно се присъединявам към това мнение...Даже Systematic Chaos-ът ми е един от любимите техни албуми.

Много сме... :girl_cray2:

^ Що, бе? Щото ти каза ли?

Естествено, бе, той ги разбира тия неща... :thumbdown:

A за Майк, дано размисли...

Dream_theater_in_1985.jpg

Един хубав цитат важи в случая:

Pat Metheny: “When you’re the best musician in the band, it’s time to find a new band.”

:girl_cray2:

• Like 1