Jump to content
Българският форум за музиканти

По колко време свирите дневно


Metallic

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не знам как ги засичате хора... с акустичната 2/3 от времето пред компа си свиря, като сляза долу преди да изляза, електрическата половин-един час, после като се върна... въобще не знам.

 

Примерно, 2-3-4 часа, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми поглеждам часовника на влизане в стаята с музикалните инструменти и съответно на излизане... през цялото време свиря. Прав, все едно на концерт, просто повече от 5 часа ми е трудно, изморявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

различно.Има периоди, когато съм повече в кондиция за свирене и свиря по 2-3 часа на ден. Има периоди, когато по макс. 30 мин. дневно. Лошото обаче е, че до скоро около година си дрънках едни и същи неща и нямам почти никакъв напредък. Така че важно е не толкова каква е продължителността на времето за свирене, а това как го оползотворяваш, колкото и да е малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сутринта до обяд като имам време (14:00) :rockon: а понякога и след обяд свиря зависи според колкото време имам но и аз мисля че не трябва да се тъпче на едно място а трябва нови неща човек да учи :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, що за тема?! Кой по колкото има възможност свири. Факторите се преплитат, някой може да е свирил 30 години и да репетира само по 1 час на ден, друг (ученик в 9 б клас примерно) да стърже по 4 часа, опитвайки да наизусти едно соло от 40 сек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 5 до 13 часа дневно през лятната ваканция (Средно 6 - 7)... а после идва тъпото училище и ми реже времето за свирене на 3 - 4 часа =[ =[ =[

Редактирано от Melanholia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.