Jump to content
Българският форум за музиканти

Този клип ще бъде голяма изненада за някои


Sasho_Crasho

Recommended Posts

Не е за вярване , че с тази дървена ( доколкото разбирам от пиано) постановка, звучи толкова чисто.

Така де, има и сума китаристи с "грешна" постановка, дето свирят яко.

Гаргамела явно е талант.

А от Мадоня ме кефи няколко пъти повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да можех и аз така като се надрусам да свиря и пея...

Ама то чистата кока е при тях...тука само с примеси и не стаа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мен лично много ме кефи тая мацка в музикално отношение - определено класи над всякаква паплач, която въртят по разните му там музикални класации. Малко се престарава с "екстравагантните" дрешки, но пък всеки луд - с номера си :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1nIvymJdjA0 - ето още нещо малко по в джаза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме на 1вия клип как здраво пее, все едно е хванала господ за т***ците :) . Само трябва някой да й напише най-после една свястна песен, че като я чуя случайно по радиото на работа скачам и излизам да подишам чист въздух :-S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По високите позиции в големия шоу бизнес няма случайни или измислени хора. Не всичко е направено (само) от пластмаса или с Autotune, нито се пробива само с... 'оная работа' - трябва някаква елемнтарна база, някаква минимална способност (която често е над максималната на ммнозина от нас), върху която може и да се гради (куха) надстройка от козметика и маркетинг. Но базата си е там...

 

Не ми допада тази конкретна певица, дори в доста по-респектращите акустични изпълнения. Но явно не е случайна и тя - и доказва горната теза.

 

:)

 

П.с. Я някоя чалга звезда с име на нежен тайфун да седне на рояла и да си акомпанира нещо да я чуем unplugged?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.с. Я някоя чалга звезда с име на нежен тайфун да седне на рояла и да си акомпанира нещо да я чуем unplugged?

Owned! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

захранваните с бритни спиърс и свои деца вече гледат

това е новото поколение попара - интелигентна, интересна и също толкова тъпа и долна

понеже моралът вече не е на мода досега антипатията към подобни изпълнители се аргументираше с тва, че музиката им е тъпа, сега и това ни взеха

евалата, големи хитреци се извъдиха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно - както се казва "трябва и да се яде" :girl_cray2: За съжаление не се сещам за човек от нейния ранк, дължащ славата (и парите си) на пиано. (Говорим в съвременния свят, в който харесва ни или не - живеем)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива и не са малко, само че не ги дават по МТВ... Въобще въпросните изпълнители и медиите, които ги лансират са за една определена среда и изпълнителя, на базата на способностите, разбиранията, манталитета, възпитанието и още ред други, решава сам на коя джамия да се кланя :icon_shithappens:))). Дето се вика, за всеки влак си има пътници...Това не важи за БГ разбира се :unsure:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Лейди Гага, честно, не видях някаква чак пък толкоз виртуозност...Хвани някое девойче 9-10 клас от музикалното училище и мисля че ще я сложи в джоба си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, в качеството си на автор на темата, май направих грешка като не споменах идеята, с която я пуснах. TONY добре ме е разчел, оттам нататък имаше една тъпня за наркотици, сега преминава в заяжданки.

Пуснах го поради две причини:

1. Не очаквах да изкара такъв як груув.

2. За няколко месеца сред приятелите ми (немузиканти) я "лансирах" като "новата Мадона" заради скандалните клипове, поведение и т.н. като песните и не ме кефят особено (оказва се, че песните не са лоши, просто са в кофти опаковка с цел да се продават по-лесно...което автоматично прави опаковката добра по предназначение). От първото гледане на този клип нататък сметнах, че сравнението е напълно неуместно. Не е правилно да се сравняват музикантки с леки жени.

 

Остава мистерията дали тези песни са си нейни и са били в такъв як аранжимент, но продуцентите са ги "скопили".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, но и след уточнението ти пак не разбрах смисъла на тази тема?

Скандална и популярна мома джари добре на пиЯно, блещи се и пее нормално за статута си?

 

Е, и?

 

Ако изразяваш симпатиЙ, ок.

 

Но ако трябва да съм поразен...

 

 

Както Ленън имаше някакъв псевдопарадокс в разказите си: "ОЩЕ НЕГРИ В КОНГО!!!"

 

?

 

П.П. А, и извинявай: не може ли една талантлива или дори обикновена музикантка да е бесен курвор?!?

 

Уац из да ., плийз?

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.