Jump to content
Българският форум за музиканти

Е нека и аз да се представя :)


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

йахаха айде добре дошла!!! дано смогнеш на цялата простотия която бълва от предимно мъжкото съсловие тук ;););)B)B);)B););):unsure::pray:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това може да се съди и от милото коте на аватара ти . Иначе , добре дошла ... И да ме научиш на някой танц , че съм много схванат :unsure::pray:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
здрасти,кефи ме отношението ти,(атитюда дет се вика),наздраве ако пиеш ;)

сега за пиенето , следващия път и дали е свободна B);):)

 

шегувам се разбира се ...

добре си дошла Мая ... приятен и ползотворен престой ... B)

 

П.С. само за идеята принципно и аз съм тренирал спортни танци ... ама беше доста отдавна ... :)

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :) Да пия, рядко, но по много. А колкото до това дали съм свободна, със сигорност не съм омъжена. Всичко друго е абстрактно понятие :):cheers:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здрасти и от мен

те тука почти всички обичат да танцуват ама се праат сега.. :cheers:

от малък най обичам пого да танцувам

скачам блъскам и на майка псувам!

няъ съ плашункаш да ги еа:D

:hello:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Майче,

 

Тук сред нас, ако не танцьори, то поне приятна приказка можеш да намериш. А и ако се отвори секция за танци и хореография поне ще имаме компетентни мнения от твоя страна по въпроса.

Представям си как с някои съфорумци се носим в костюми по сцената под епична музика... Дългите коси се веят(аз за късмет не съм с дълга коса), пот и шумно пръхтене във въздуха... Като от преизподнята звучи... С някои от тях можем да копаем кратери пред публиката... Еееех, още плача от умиление!!!

Аз като малък, това беше преди много време, а и сега не съм ама никак малък, се занимавах с танци... Страхотни години бяха :) Валсове, полки, коли, жени, а бях само на 5 годинки...ееееех... силни мутренски години...

Сред нас има малко жени, така че не се учудвай на някои странни коментари на колегите :) Малко сте, но си ви гледаме като дечица!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Аз лично никак не мога да танцувам... е, освен двата най-популярни танца сред съфорумниците - диво балканско пого и ритъм китара в свободен стил :killyou:

 

...

 

щях още нещо да напиша ама ми отлетя мисълта от главата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нищо не е станало, просто не можах да смогна последния път като ходих до София. До 15 подготвям рекламната кампания на представлението ми и трудно поемам други ангажименти, иначе съм навита. А и аз поне от разговора разбрах че става въпрос за края на лятото, началото на есента. От мен танцьорите ги имаш :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.