Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красив бас


Dilian Nedev

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

thumb.jpg

Fodera YinYang 4-String

Заради музиката дето излиза от тоя бас (victor wooten):godbless:

 

иначе Ibanez Soundgear серията като визия

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Това е Бас китарата която навремето ми грабна погледа макар че е само 20 прагчета но както и да е красива е... :) :inlove: някой ден ще си я купя просто за да и се наслаждавам и за да и начупя грифа от свирене естесвено B) Epiphone нещо си...

 

 

Снимката беше твърде голяма за рамките на форума. Смали я и ми прати линк да ти я вържа пак.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Леле, ебати грозотията :unsure: С нещо подобно копая есента на лозето, май права лопата му викаха :)

Редактирано от Danihell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Отговорено (Редактирано)

CORTCURBOW4BK___curbow4_mic_04.jpg_full.jpg

 

Туй ме е влюбило от известно време... johniebgood, ей за таквази формичка ти разправях... :greenangel:

Разбирасе, щеше да ме радва много повече, ако беше дървесен цвят и звучеше готино, но ако си говорим за външен вид - туй!

Редактирано от astagator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

astagator, инструментът на снимката е правен от Корт в Корея по дизайн на Greg Curbow - американски лютиер, който почина преди 2 години. Ако си любопитен да видиш басовете, които е правил самият той потърси в нета снимки на Curbow Exotic Petite и XT-33 (това бяха най-популярните му модели). За съжаление официалният му сайт www.curbow.com вече не е активен.

 

Естествено, допускам че може и да не ти казвам нищо ново, но се изкуших да добавя малко информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Корт е много интересен бас, който е правен от тяло от някакъв полимер. Учудващо много хора му се радват и дават позитивни ревюта, особено след като се води бюджетен бас. И аз да спамна лекичко, че го заглеждам от доста временце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй ме е влюбило от известно време... johniebgood, ей за таквази формичка ти разправях... :)

Разбирасе, щеше да ме радва много повече, ако беше дървесен цвят и звучеше готино, но ако си говорим за външен вид - туй!

 

Да, убавец, ама до колкото си спомням казваш не звучи много добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, ама за мене най-красивия бас си остава ето Това Чудо

 

B.C.Rich Virgin NT bass с активна електроника и нек-тру дизайн....Със сигурност ще ми помогне в ремонта на банята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aве, тия кортове избиват рибата, лоша дума не съм чул за тях. Пробвах веднъж един, звучеше мноо яко, но беше на мноо як усилвател така че не бях сигурен, но и тук има все позитивни мнения за тях. А те са някви за без пари почти... Направо се замислям малко дали да не сменя моя бас с някъв такъв след известни проучвания :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.