Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по ел.китара-Варна


Recommended Posts

Уроци по ел.китара в стилове:фънк,поп,блус,рок,метъл,импровизация и други, в удобно за вас време и място.Цена 10лв. за 60 мин.Първият урок е безплатен.

 

Васил Харизанов

Дом тел.052/752999

Моб тел.0887292377

Скайп:vgh279

Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият варненски китарист, който се подвизава във форума. Начинаещите китаристи имат небивал късмет с желанието и възможността на "мастъра" да дава уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Васко се познаваме от 97или 98г. , когато спечели импровизиран конкурс за китаристи в рок клуб 'Талисман' -Варна!

Тогава се увличаше от Ингви, но през годините е развил собствен съвременен стил,който на мен лично доста ми допада!

Той е бивш китарист на популярната варненска траш метъл група Symbolic.Първият албум на Symbolic е с негово участие!

Те са едни от участниците на "Thrash Til Death" в Каварна през 2006 г. заедно с Napalm Death, Destruction и Mystic Circle. Symbolic е единствената българска банда, получила възможността да свири заедно с шведските дет метъл легенди Dismember в Букурещ (Румъния) през 2007 г.

Подгрявали са също и шоуто на Grave Digger и Sodom в София и др.!

 

 

Успех !

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

През следващата седмица свободни часове имам вторник и сряда (19 и 20 окт.2010), от 15.00h до 18.00h.

Приемам часове по домовете, като поемате транспортните автобуни разходи, които са 2лв.

:rolleyes: Цена за един астрономически час - 10лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Обявата е актуална при същите условия, с изключение на първия безплатен урок... :)

Редактирано от vasilisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! :)

 

Опцията ,,по домовете'' важи само за понеделник,вторник и сряда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! :)

Уроците при мен си остават на цена 10 лв.,а опцията по домовете се променя на цена 15 лв. включваща транспортните разходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! :)

Нека да добавя, че работя с програмата GUITAR PRO.Упражненията, които давам, са файлове свързани с тази прогарама.

Разполагам и с втора ел.китара, така че може да не си носите вашия личен инструмент... :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Здравейте отново.. :)

:singer: Искам да ви информирам, че временно ще прекратя дейността си за периода от 27 юли до 27 август. :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Здравейте! :)

Уроците при мен са вече по 8лв./75мин.

По домовете са 10лв./75мин.+(2лв.транспортни разходи)

Освен електрическа китара :rocker: преподавам и начално ниво класическа китара! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.