Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по ел.китара-Варна


Recommended Posts

Днес имах удоволствието да взема първия си урок от Васко-невероятно беше. Препоръчвам го и на такива като мен, които свирят от години - анализира всичките ми грешки, обесни ми защо , показа ми как. С две думи вниква в най дребните детайли. Горещо го препоръчвам.

Редактирано от bfh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Аз също искам горещо да ви препоръчам Васил Харизанов. Вече ходих на няколко урока, а още в началото разбрах, че точно такъв учител търся. Има много добър подход към учениците, както и добре изградени модели за преподаване. Човек който може да ти обясни нещата разбираемо, да открие всички грешки, които допускаш и да ти обясни как да ги избегнеш - т.е. не просто добър китарист, а учител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте! :)

Както винаги и тази година планината ме зове :wacko:, така че временно ще прекратя дейността си за периода от 3 до 27 август. До тогава оставам активен при същите условия. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! :)

За всички които се интересуват, съобщавам че съм на линия. Цената и продължителността на уроците си остава същата 8лв./70минути и 12лв. за посещение по домовете.Освен електрическа китара :punk_guitar: преподавам и класическа. :virtuoz: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ако ще почвате да учите китара или сте на някакво ниво и искате да се доразвиете Васко е най-добрия избор! Човек с много опит и с умението да преподава на разбираем език. Няма да сбъркате с него!    :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте!  :punk_guitar:  Искам да съобщя :singer: че на 1 септември откривам новата музикална учебна година. Условията са 8лв. за 60мин. Опцията - по домовете е 13лв. за 60мин. + 2лв. транспорт.  Поздрави! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте! :) От 2016г. цената на урока ще е 10лв. за 60мин.  По домовете ще е 15лв.+2лв. за транспорт. Искам да напомня, че освен електрическа китара , преподавам  класическа и уестърн. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте!  :rocker:  Цената на урока си остава 10лв. за 60мин.  :music336: Работни дни от понеделник до събота.  :punk_guitar: Уроците са на всеки кръгъл час от 9:00 до 20:00ч. Използвам различни форми на обучение. Поздрави! :virtuoz: 0887 292377

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.