Jump to content
Българският форум за музиканти

Pro.feel - Отвлечен


Recommended Posts

Приятели, току що качих в майспейса ни последното записано парче :) За да няма "изненади" за тези, които не познават бандата - свирим БГ ПОП :)

Приятно слушане ;)

*******************************************************************************

http://www.myspace.com/profeelone

*******************************************************************************

 

Ако някой иска да се присъедини към групата ни във фейсбук - pro.feel във Фейсбук

 

Благодарим ви за отделеното за нашата музика време :)

 

8200.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва баса. Много ми прилича на стила на Иво от ТЕ. Много харесвам такова свирене. Парчето е гот, но ми идва в повече това с пляскането или каквото е като перкусии. Според мен щеше да е по-добре в ритъма да има повече барабани и той да не е толкова диско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дам мнение просто като стандартен слушател, а не като музикант. Парчето не е достатъчно клубно за да се нарече клубно, и не е достатъчно поп-рок за да се нарече поп-рок. Общо взето получил се е някакъв хибрид който е типичен за българската поп музика - манджа с грозде дето се вика. Носи в себе си типичното българско звучене, опитващо се да догони западните стандарти, но винаги е толкова близко, колкото и да далеч от тях. Сложили сте бийт и готин бас - окей, направете го клубно. Китарата в случая изобщо не се връзва с това звучене. Да бяхте сложили някакъв по равномерен риф с дистър и да го прекарате през low pass filter в началото - така щяхте да постигнете по-добро звучене... отвлякох се, съжалявам :) Иначе като мелодия е окей :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100000000000000000000 X за вашата група.Имало и поп групи тук и доста на професионално ниво.Супех ви желая!Суепр музика рпавите!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненчо, лично мнение - не е лошо, но е стъпка назад според мен - твърде много "изкуствен" саунд, особено на барабаните, вокално не ви е най-силното парче и изобщо - бих слушал примерно мис Фънки, но това не бих си го пуснал..:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче....това парче е най-харесваното ни от "медиите" :)

Иначе за барабаните - абсолютно всичко съм си го изсвирил аз, просто този път ни се експериментираше.

Тук концепцията бе да подпрем много силно пеенето, а резултата който търсехме бе този :

"..... отвлечен... отвлечен...."

Наби ми се в главата веднага - много приятно

^ Infinity, salt, VALITCHY - много се радвам, че ви харесва ;)

Така, че те разбирам идеално и съм напълно съгласен с теб, но в конкретния случай мисля, че постигнахме търсения ефект. Единственото, което ми идва в повече е тоя клап, за който и Ники спомена.

Следващото ни парче обаче ще е...back to the roots ! Лудница е, дано го реализираме в най-скоро време - това мисля, че ще е селекция от най-добрите ни моменти в досегашното ни творчество ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слушам такава музика, но ми харесаха нещата. ;)

Пък и отдавна не бях чувал група в България с такова звучене.

"the roots" - това ще е интересно да се чуе.

 

Иначе Miss Funky и What you need ми харесаха повече от Отвлечен.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станало, много изпипано! :thumbs_up:

 

А странното е, че ми напомня за Би Джийз с този ритъм и тез фалцети! ;)

 

Браво, момчета! :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.