Jump to content
Българският форум за музиканти

Pink - Bohemian Rhapsody


Zlatanov

Recommended Posts

 

Изумително изпълнение... няма спомен да съм виждал цялата песен на живо направена така от Queen...

Редактирано от Zlatanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сти'а уа... Т'ва ме застреля :punk_guitar:

Цъкайки на линка мислех, че ще видя някаква безвъзвратна и могъществена гавра, пък то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа... как ми се иска всички специалисти :punk_guitar:, които твърдят, "е, за каква техника пък ми говориш в поп пеенето", да имат възможност да посетят поне едно подобно събитие!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Но, нейното лично изпълнение бледнее на фона на цялостното звучене, аранжимент, инструментализъм, хореография!

П.П. И една шегичка

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дръпнах цялото ДВД... Такъв концерт не съм гледал до сега... Перфектни музиканти, пеене, хореография, актьори, декори... Чуду е, препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно, само мустаци й липсват! :)

В този ред на мисли, даже и Queen не са я изпълнявали по този начин тая песен, с всичките хорове итн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да сгъна ДВД-то, ще е интересно.

Преди време така ме изненада повече от приятно и Роби Уилямс. :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на нея това не и е върхово изпълнение (отлично е, но има и по-впечатляващи) - но видеото е ясен пример за колективна работа, постановка, синхрон, професионализъм.

 

Иначе жената пее - или 'малко' повече от 'обикновен' поп, или - както каза Вяра - поп не е непременно деградиращо понятие.

 

А да сте чували случайно за Хърби Хенкок? Въпросът е риторичен, не се €&@вам - да, Хърби, професор Хенкок, 50+ години по сцените и в музикалната индустрия като идеолог на направления и доайен на повечето 'сериозни' разновидности в развлекателната музика и на някои от новаторските - в сериозната. Той избра именно Пинк да пее в последния му проект и да открие в заглавната песен - защо ли?.

 

Разбира се, в този проект тя не е единствен гост - идеята е да се преплетат жанрове и стилове, поколения и раси, култури и континенти. Но в 20-тина членната колаборация няма случайни хора! (И изборът, бъдете сигурни, не е 'с връзки', а със стратосферните критерии на маестрото).

 

Горещо препоръчвам не само албума, но и отделните лични дискографии на всеки един участник. Прегледайте имената - и ако някое ви е непознато, непременно попълнете пропуска в музикалното ви познание и преживявания.

 

А всички,които са се заканили 'да си свалят' DVD-то: гледайте да е качествено и не го гледайте/слушайте на компютър, то не е за това! Пуснете си го на голям екран и големи колони и се потопете в концерта - приятни часове с Пинк и Компания!

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, това определено не го очаквах! Невероятно е, почнах да я харесвам и двата кавъра са страхотни, но Baby I'm gonna leave you ме плени, в изпълнение на Led Zeppelin си е класика, и е беезумно, но това е просто... неочаквано добро. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах и супер ме изкефи Babe, I'm Gonna!

Обаче пък покрай това гледане разбар, че песента не е на Лед Цепели. Изък. Любимата ми тяхна песен се оказва, че не е тяхна... :)

Ми Кашмир ще е тогава... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тяхна ли? Чия е? Относно Рапсодията - впечетляващо... Въпреки, че в този кавър няма много "различен" поглед направили са точен римейк на оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.