Jump to content
Българският форум за музиканти

На горещия стол Rockobg


Recommended Posts

Последния отговор като го писа беше ли пил ракия? Колко...?

3000 поста тука с ненормалниците не е ли малко множко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм пропуснал 2 отовора.

 

Точно така, Янко и бат' Красьо ме взеха в 10 клас и оттогава съм групарче.

Забележително пауър трио бяхме.

 

И ракия не пия лятно време, ама мисля че водката ми беше около 600 г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тhanks Man,

Леко съжалявам (отвреме-навреме), че не си дадох достатъчно зор като малък, да изкрада каквото може от безбожно добрата школа на тоя район, но пък си открих мястото много по-късно и там ми харесва. Так сме по-шарени. Но пиниза е един и същ. Каквото имаш и можеш на Мах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма повече въпроси, да предадем нататък? (Пък и да има, темата може да остане отворена и Роко да си отговаря, но все пак да дадем шанс и на други)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май по традиция ти трябва да кажеш кой е следващият :thumbs_up: Това с горещия стол е готино и аз писах предложение във VIP-форума, ама нещо хората явно са в отпуска, та може и тук да се обсъди. Дали да не измислим някакви правила, например избирането на това кой ще седне на горещия стол да се прави в една отделна тема, където да се дават предложения, както и да се получават съгласия и примерно на всеки 3 дни се отваря нова тема с нов човек, който е на "горещия стол", а старите теми да не се заключват, за да може хората да си отговарят в тях. Не съм сигурен, че е тук мястото да се обсъжда това де, но сега-засега да си караме по старому и Роко да избере кой ще е следващият, да го пита дали е съгласен и да отваря темата, а занапред ще измислим някакви правила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изглежда просто и смислено този, който се пече да избере следващата жертва, за това с анкетите ще трябва да се дресират юзъри, а нас ни мързи като маса :) Не, че е принципно лошо, де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, може и така, но трябва и да се дефинира някакъв срок, в който това да стане, да не се проточва прекалено много с един човек. От друга страна, потребителите във форума са страшно много, измежду тях има хора, които на едни са по-интересни, на други - по-малко. Ако всеки на стола избира следващия, не е ясно по каква точно линия ще се ходи, един вид става малко шуробаджанащина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващото е игра с вашите думи, не е лично :

 

Не винаги си гениален, въпреки, че си го мислиш...А тогава вече може да си прост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още една игра на думи, пак без нищо лично и сори на Роко за спама:

Не винаги си прост, въпреки че другите го мислят. А тогава вече може да си гениален :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.