Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно запитване за Ritchie Blackmore...


Aleksix

Recommended Posts

Незнам за килимчето ама знам, че съм държал някои китари на Ричи Блекмор в ръцете си.Бях обещал да разгледам някои от акустичните му китари.Ето една която използва той.

Ако някой знае повече за модела да разкаже разбирасе ,че и аз мога да разкажа все-пак съм я държал в ръцете си.

114000657612314522761281991965bLcvahGZra4ZMHocKJIA.JPG

5932136801548483926128199200871YmDhoFx217fwbtCJZH.JPG

2885719053043629491281992036goAoRZXbRtpMECTeFrIJ.JPG

65913281713527437491281992100SUiUMA6r540c8O95NtJx.JPG

144276281018561752731281992126Ol564JOF1DLvJACI0H0x.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам ,че никой не може да даде информация за тази китара.

Смешно е защото във форума има уж големи специалисти.

Днес ще сложа снимки на друга китара на Ричи Блекмор и

ще помоля отново ако някой може да даде повече информация

за тази китара да го направи ако ли не ще ми се наложи аз да

обясня на всички с какви инструменти свири този музикант.

1365239122099714041282402192C9QgT5v4btLGfaS1eVix.JPG

195698566211852795641282402224BTH2HPnIv6ZI7RHmM4vJ.JPG

111890395116020671001282402378ReOOwoE2fCo4FgaLOoGD.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми стана тъжно от развитието на темата. Не съм предполагал, че дискусията има за цел да оформя класация на "разбирачите", или да е някакъв вид изпитен тест! Ако ми беше известно - нямаше да се включа в никакъв случай! Имам още да уча!

 

... иначе, по въпроса (за последно): Yasuke Kawakami (по дизайн на R.B.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Docc.Бях сигурен ,че само ти можеше да отговориш и го направи.

Не това не е някакъв изпит и съм написъл ,че и сам ще обясня и разкажа повече но ми беше интересно да разбера дали някой друг щеше да отговори.Ще продължа темата с китари които използва Речи Блекмор и приканвам всеки който знае нещо повече по темата да пише......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за китарите, ама откъде мога да си поръчам такава "фендерска" униформа :greenangel:

 

13532.jpg

 

бутушките особено са мега китарджийски

 

 

към автора: защо си нарекъл темата "питане", като единствената ти цел е да парадираш колко си осведомен? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Karavadjo

Бате, болен ли си? Сериозно почвам да се притеснявам че си някой луд психар, който пише по форумите. Претендираш за някакви космически познания и близки срещи с инструменти на известни китаристи, но честно казано освен снимки от гугъл и твоето безцелно лаене друго не видях. От docc например, който не се е филмирал като теб, всички почерпиха много повече знания в сравнение с твоите недомлъвки. Правописа ти не искам да го коментирам, защото самият аз не съм цвете, но на доста места е учудващо неправилен. Ако си някой комплексар, който не знае как да извоюва уважението на хората, по-добре не пиши повече в темата. И тия твои постове от рода на "аз знам много но нека другите се изкажат и аз ще ви разкрия откъде идва топлата вода после" честно казано ги гледам от 2 страници вече. Ако имаш нещо да казваш направи го - изчерпателно, обосновано, подкрепено със снимков материал и попито с лек хумористичен стил, за да се усети и личният характер на преживяването ти. Обаче ако имаш намерението да си правиш бъзици с форума и неговите потребители по- добре не продължавай. Съжалявам за остротата на коментара ми на моменти, но в крайна сметка изразявам личното си мнение и не смятам че е нормално някой да си прави бъзикчета със посетителите на форума и да парадира със знанията, които все още не е показал. Това не е състезание приятелю.

 

ПС: и спри да пишеш през ред. трудно се чете и не мисля че привличаш особено внимание с това.

Редактирано от Lekov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.