Jump to content
Българският форум за музиканти

яка работа


Steve Vai

Recommended Posts

Ша ме учи тоя да свиря...пффф.В момента започват да излизат серия китарни уроци от Уес Борлънд за някакво и-нет списание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ме учи тоя да свиря...пффф.В момента започват да излизат серия китарни уроци от Уес Борлънд за някакво и-нет списание.

Добре, ти видя ли видеото? Или ти беше достатъчно да видиш, че пича е с дълга коса и черна китара и да се откажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ме учи тоя да свиря...пффф.В момента започват да излизат серия китарни уроци от Уес Борлънд за някакво и-нет списание.

Е хубаво ти по добър ли си от него я запиши някое видео да те видим B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много зле ама има много по добри хора с уроци,и ако всеки тръгне да преподава...

НО ако съм обидил някой се извинявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо изказване - за пореден път... Кой е по - добър? Има ли най - добър. Не бъркай личния вкус със обективната преценка, каквато в музиката не може да има. Това е все едно аз сега да тръгна да обяснявам на всички защо смятам, че Уес Борланд свири л*й*а напоследък, поне в основната си група.

 

По темата. Много полезно B) Само че е нелегално данлоудче :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много зле ама има много по добри хора с уроци,и ако всеки тръгне да преподава...

НО ако съм обидил някой се извинявам.

Ами то така се учи! От тоя малко от ония малко.Ако става въпрос аз съм научавал неща от принципно по слаби китаристи от мен B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ме.Аз бях линк

абе деба и тъпия сайт

 

за 5 пут не съм бил одобрен да съм шибан член на олигофренския сайт

и 2 пъти невалиден ми бил имейла--аре фък

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААЙДЕ темата си ходи!

Който копнал копнал, линка изчезва!

А и спам огнище няма да се търпи! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.