Jump to content
Българският форум за музиканти

На горещият стол Johniebgood


Recommended Posts

След като изчерпахме въпросите към моята персона , аз се почувствах длъжен да сложа на стола следващия .

Заповядай, настани се удобно , ето и моите въпроси\"

 

Какво ти е оборудването, това с което свириш, и това , което имаш?

Има ли група , която да е заела мястото на Herman\'s Ulf Band ?

Беше се заговорило за реюниън ?...

Влагаш ли чувство когато си свирил на пияните скандинавци?

Какво предпочиташ концертен или студиен запис да слушаш?

Къде е чалгата?

Мадона музикант ли е ?

Можеш ли да кажеш за някой музикант , че е най-великият?

Ако на хората краката се сгъваха в колената на обратно , как щяха да изглеждат столовете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че моята скромна особа е толкова интересна, но щом имаш желание...

 

Какво ти е оборудването, това с което свириш, и това , което имаш? - Последните 13 години Ibanez1306, сега свиря с басовете, които продавам в магазина си - "НК", седемструнни, кубето ми е "Hartke" KickBack12

 

Има ли група , която да е заела мястото на Herman\'s Wolf Band ? - Не съм чул такава...

 

Беше се заговорило за реюниън ?... - Не намерихме певец, а и ентусиазЪма нещо...

 

Влагаш ли чувство когато си свирил на пияните скандинавци? - Почти винаги и винаги, когато съм свирил неща, които харесвам. Правили сме си и гаври с бабите и дядовците, примерно свирим "Smoke on the water" като суинг...

 

Какво предпочиташ концертен или студиен запис да слушаш? - Концертен!

 

Къде е чалгата? - На върха, няма лошо! Като не предлагаме нищо друго, това ще се слуша.

 

Мадона музикант ли е ? - Професионалист със сигурност, иначе съм със специално мнение към певиците, дано не разсърдя някого.

 

Можеш ли да кажеш за някой музикант , че е най-великият? - Да, за мен Стенли Кларк.

 

Ако на хората краката се сгъваха в колената на обратно , как щяха да изглеждат столовете? - Футуристични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P

 

Кебапчета или кифтаци? - Мешана скара

Баклва или тиквеник? - Тиквеник

Фънк или блус? - Фънк

Бира или ракия? - Ракия с мезета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изчерпахме въпросите към моята персона , аз се почувствах длъжен да сложа на стола следващия...

 

Точно така! Тъкмо мислех да предложа 'верижния' принцип - всеки разпитван да посочва следващия (и никой друг).

 

Сега моите въпроси:

 

1. (Музикантски) С коя 'пиеса по избор' за бас си се явявал (или би се явил) на изпит ?

 

2. (Форумен) Доколко форумният ти ник е свързан с култовото парче?

 

3. (Бизнес, понеже току-що научих, че си и търговец : ) Знаеш ли си по памет (без да гледаш сметки в тефтерите) кои са ти Топ-3 най-добрите клиенти? (Не ни ги казвай! Само кажи знаеш ли ги - и какво от това?)

 

:P

(като няма иконка за ракия с мезе...)

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само музиКАНски въпроси :pray:

1. Защо избра баса?

2. Писвало ли ти е някога и искал ли си да се откажеш от музиката , в смисъл да работиш нещо друго?

3.Мнението ти за гилдията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе съм със специално мнение към певиците, дано не разсърдя някого.
:pray:

Не знам дали ще разсърдиш, но даде повод за още един въпрос:

В какво се състои "специалното" ти мнение към певиците ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. (Музикантски) С коя 'пиеса по избор' за бас си се явявал (или би се явил) на изпит ? Silly Putty

 

2. (Форумен) Доколко форумният ти ник е свързан с култовото парче? Около 10 %

 

3. (Бизнес, понеже току-що научих, че си и търговец : ) Знаеш ли си по памет (без да гледаш сметки в тефтерите) кои са ти Топ-3 най-добрите клиенти? (Не ни ги казвай! Само кажи знаеш ли ги - и какво от това?) Да, нищо, все басисти са, а това е и една от основните причини да се занимавам с магазин. Търговец не ме кефи обаче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Защо избра баса? - Аз вярвам, че човек се ражда за инструмента, навремето бях влюбен в Сузи Куатро, може и това да ми е повлияло...

2. Писвало ли ти е някога и искал ли си да се откажеш от музиката , в смисъл да работиш нещо друго? Да, много пъти, то когато се превърне в професия е неминуемо.

3.Мнението ти за гилдията? Отрицателно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе съм със специално мнение към певиците, дано не разсърдя някого.
:pray:

Не знам дали ще разсърдиш, но даде повод за още един въпрос:

В какво се състои "специалното" ти мнение към певиците ?

Повечето са кофти пичове, много проблеми създават :slap: или поне тези, с които аз съм свирил, а те не са никак малко... Ти що се шашкаш, нали си басистка, или бъркам?

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap:

Тогава най-искрено ти пожелавам да имаш възможност да свириш с няколко истински в бъдеще :pray:

 

п.п. Сега видях, че пак си писал. Не се шашкам хич, направи ми впечатление коментара просто.

А, аз съм певица, да. И свиря на бас. Но не приемам общите коментари за "певиците" или "басистите" лично :)

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкажи нещо за Духи ....от първо лице. Защо е останал толкова неоценен , той и цялата група.Защо не вире истински блус в Бълагария..Защо в България например Deep Purple са много по-поплярни от Led Zeppelin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето с Ahead правихме кавър на една ваша песен. Много съжалявам, че групата не съществува вече. Бях ви сериозен фен.

Защо не се съберете отново? Ще изтрепете рибата, имахте много фенове.

Ще намерите и вокал, само тая работа с ентусиазЪма да оправите и всичко ще се подреди. :hysterical:

 

Имаш ли семейство, деца?

Те пречат ли ти да твориш, да свириш, и въобще да музикантстваш?

Любим БГ басист?

Любима БГ група?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.