Jump to content
Българският форум за музиканти

Сладури


Лими

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Опитах да търся, дали някой не е пускал, но не открих, та реших да споделя.

Мен ме впечатли специално видеото, много добри решения. Но мисля, че всичко им е добре направено - аранжименти, смесването, използвянето на откачени детски инструменти. Стилът го определям като "задоволен американец, който няма работа". Това вече е друго - на някой харесва, на други не.

Иначе от този тип "домашни" или "улични" музиканти съм върл фен на

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, въпрос на вкус

На второ слушане не ги издържах

Сори, ама... :)

:) Кажи каква музика те кефи? Вече ми стана интересно. Съвсем сериозно. KTU? Van der graaf generator, Robert Fripp, John Zorn? Kакви вкусове очакваш във форума? Може и на Л.С.

Не офтопик - кефят ме младежите! Много стилни аранжименти и пеене без изхвърляния. Много семпло, конкратно и стегнато. / Ценя певиците и оркестрантите, които не показват техника самоцелно./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, ама... това пък не отписва таланта им, че да правим сравнения кой е по-добър и кой не. Можем да кажем само, че не ни харесва в такъв случай.

 

Мен ме накефиха, звучат си свежо и са симпатяги. :) Досега не съм слушал такава музика. Благодаря, че ги споделяш с нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, въпрос на вкус

На второ слушане не ги издържах

Сори, ама... :)

 

 

Чисто като изпълнение, като аранжимент и като идеи са на много високо ниво, поне доколкото аз разбирам . Харесването вече наистина си е въпрос на вкус. На мен страшно ми харесаха, най вече като естетика. Много обичам хора, които нищо не искат да доказват, но във фините детайли вкарват майсторлък. Саунда също е супер

 

П.С. Лично за мен, това като музика е точно противоположното на американските бози, на които обикновено попадам по разните музикални телевизии. Между другото мислех че са европейци и останах учуден, че са от Калифорния

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.