Jump to content
Българският форум за музиканти

Viara Ivanova

На горещият стол Басурендер

Recommended Posts

Ами аз като видя подобие на лексикон бягам, както бягах едно време от съученичките с розови тетрадки с апликации - с 300...
Сори :)
Та да не съм валат - кой тон е на 17 прагче на 3-та струна...имаш 10 секунди за отговор И БЕЗ ГУГЪЛ! :rolleyes: Редактирано от Abbath

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='field3r' post='578079' date='Jul 30 2010, 05:49 PM']Чудя се как още никой не е попитал. Кои са били твоите идоли през годините, а предполагам и понастоящем?[/quote]
За да бъде по-лесно ще кжaа само едно - "Тhe Beatles"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='pampi' post='578082' date='Jul 30 2010, 06:15 PM']^ И към горния въпрос да добавя и тоя:
В коя любима банда би искал да свириш ако ти предложат? Естествено ако си си мечтал за такова нещо...[/quote]
ZZ Top

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Басът е в основата на хармонията. Чувстваш ли се капитан на отбора?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='VALITCHY' post='578090' date='Jul 30 2010, 06:31 PM'][color="#008000"]Здравей Басурендер,[/color]Здравейй
[color="#008000"]Малко въпроси и от мен:[/color]Ок
1. [color="#008000"]Ако можеш да върнеш времето назад, би ли променил нещо от миналото си?[/color] Не мисля...
2. [color="#008000"]Как мислиш – чашата е наполовин пълна или наполовин празна?[/color] пълна е...
3. [color="#008000"]Какво правиш в петък вечер?[/color] до сега се веселихме с приятели
4. [color="#008000"]Имаш ли идоли, кумири ?– изброй няколко[/color] The Beatles
5. [color="#008000"]Как си се представяш след 5 години?[/color] Същия
6. [color="#008000"]Имаш ли домашни любимци и какви са?[/color]Нора. Куче.
7. [color="#008000"]Имаш ли татуировки, къде и какви?[/color]Нямам
8. [color="#008000"]Опиши себе си с 3 думи: ……………………..[/color]Постоянно пие бира
9. [color="#2E8B57"]Вода или алкохол?[/color]За къпане - вода
10. [color="#008000"]Любим сезон:………………[/color]
11. Кой номер обувки носиш?лято
12. [color="#008000"]Любима марка музикални инструменти: …………………..[/color] Yamaha
13. [color="#008000"]Пушиш ли?[/color] Случвало се е..сега - не
14. [color="#008000"]Колко си висок?[/color]181...
15. [color="#008000"]Колко килограма си?[/color]89 ,,да
16. [color="#008000"]Какви са твоите бъдещи творчески планове?[/color]Нямам планове ....
17. [color="#2E8B57"]Какво ти даде този форум?[/color]Доста неща научих , и се запознах с доста хора
18. [color="#008000"]А какво ти взе?[/color]хиляди часове , които бих могъл да отделя на семейството си[/quote]

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='Abbath' post='578160' date='Jul 30 2010, 09:59 PM']кой тон е на 17 прагче на 3-та струна... :)[/quote]
Зависи как съм настроил китарата.,..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='L.K.' post='578197' date='Jul 31 2010, 12:00 AM']Басът е в основата на хармонията. Чувстваш ли се капитан на отбора?[/quote]

Не. Зависи в каква формция свирим , но определено не обичам да бъда "човекакойтоказваакводасесвири"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Казваш, че басът ти е дошъл от Англия... беше ли левичарски и колко ти струваше модификацията? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не е бил левичарски...обикновн бас. Излезе ми много ефтино... наистина не помня колко точно ,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Коя е песента която за нищо на света не би просвирил?

имаш ли си хоби ? (изключваме случая музиката като хоби, то е ясно че от това и от театрото професии не стават )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='CursedSoul' post='578228' date='Jul 31 2010, 01:18 AM']Слушаш ли джаз и/или класическа музика? Кои са ти любимите жанрове в джаза(ако има такива)?[/quote]
В момента на работа по цял ден слушам джаз ФМ. Класическа музика не съм се сещал да слушам.Не мога да кажа , че имам любим жанр в джаза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[color="#008000"]Коя е песента която за нищо на света не би просвирил?[/color] - Не мисля , че има такава песен.

[color="#008000"]имаш ли си хоби ? (изключваме случая музиката като хоби, то е ясно че от това и от театрото професии не стават )[/color] Ами ,ходенето по планини , ако може да е хоби . Редактирано от Басурендер

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Извинявай, ама... Жена ти бие ли те?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.