Jump to content
Българският форум за музиканти

Каменни перца


Recommended Posts

П.П. Любопитни са ми тези перца John Pearse Fast Turtles Tortoise Guitar Picks

 

Направени са от казеин. Погледни и тук и ако искаш мойта тема в изработка и ремонт. cool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

отчиташ ли фактора "струни"?

Не е от струните(не съм пробвал с Еликсир, а с други). Виж и слушай внимателно, ама много внимателно

на колегата по-горе. Дано компютърът ти е с качествен звук, а и апаратурата ти да е Hi-Fi. Дори и с моят беден компютър чувам писукането от перото и струните на очилатият изпаднал в захлас демонстратор(с Taylor 810), а на живо и без усилвател това направо е оче(уше)-вадно. Всичко е въпрос на индивидуално възприятие. В началото при моя експеримент и аз не забелязах пицукането, но после... ле-ле! С пластичните пера този шум е драстично по-слаб, но каменното перо наистина ми е доста удобно и въпреки шума ще го ползвам от кеф.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам мнението на Лими. Той даже в нас пробва моето каменно перце на неговата акустична китара и наистина се усещаше един чукащ/писукащ звук при атака. Аз лично съм влюбен в моето камъче и ми се струва много подходящо за хай-гейн бичене. Вкарва една много стегната атака, която я няма при пластмасовите. За чисто свирене може би, обаче, бих избрал пластмаска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

С мъка на сърцето ви съобщавам, че любимият ми сайт picksandstones.com до няколко месеца ще преустанови дейност след повече от 10 г. активност в тази сфера. То напоследък стана и бая по-скъпо, но все пак беше готино да има откъде да се пазарува при нужда. В момента тече финално разчистване на наличностите, някой ако планира да се запаси да побърза. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.