Jump to content
Българският форум за музиканти

Черната овца - Лили Иванова


Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Общо взето, като сме тръгнали да цитираме: "Това, което се цени високо между човеците, е мерзост пред Бога", пак от книгата, която Божо Главев е избрал.

Но да не забравяме, че самият Божо Главев се отрича от миналото си и от рока. Така че всяка патетика как Иванова е похитила, поругала и конщунствала върху парче, което самият автор вече не харесва, е повече от нелепа.

 

Въпрос на гледна точка.

 

Тук всички сме петооки.

 

Или дебелооки, Или слепи. Или всякви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

... бе то че ЛИЛИ е овца е ясно .... ама дали е черна .... от цвета на косата днес трудно може да се съди .. трябва другаде да погледнем :Piano::hysterical: ..... шегичка бре .. трябва да се уважават старите хора .. тая може да е баба на повечето от нас ....

 

п.п. Viara Ivanova - изпаднах в особено умиление от поста ти , въпреки че съм наясно , че по голямата част от навъртащите се тук няма да чатнат посланието на тази песен ..не заради друго - просто няма да я чуят да края ... но това важи и за цялостното творчество на Франки , което според мен трябва да се изучава във всички училища по изкуствата ...е , аз имах късмета да израстна с него - просто средата през 80-те в художествената гимназия беше такава .. хубава .... карай ... не може всичко да е наред ...

 

...живи и здрави . Цеко :thumbs_up:

 

 

.... п.п. 2 .... адаш , как точно си я представяше Лилито .... да не е била дибидюс ... въх .. ако е така ни тъ исрам шъ знаиш ... :):hysterical:

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ето една шеговита разработка на тескта на гореспомената песен посветена на Лилито 019871897.jpg..... естествено че това е една добронамерена закачка ,,, трябва малко да се разведри темата че нещата станаха сериозни .... да е весело :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой идиот пусна линка??? :butcher:

 

Никнейм адашът, как кой? ;)

На Кръстопът ще имаме време да наточим...по бира :music336:

 

На мен ми прави впечатление как избягва "САМ" в припева. Пее "ПАК" :) Това говори за автентичност B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!

 

Относно кавъра...

 

1.Аранжимента не е мое дело.Емо Бояджиев го е направил а аз само изсвирих китарите.

2. Самите Ахат супер се кефят от факта ,че Лили избра точно тяхно парче.

3.Случайно се видяахме с Хадат който ми каза (пич супер яко е станало парчето китарите вътре са смърт). :thumbup:

4.Това дали някой се кефи не е важно, по-важното тук е факта,че по-стар артист показва уважение

към по-млад.Сещате ли се за друг такув случай в нашата мила родина прекрасна....

Мисля,че точно това ние наричаме приемственост и взаимопомощ м/у поколенията.......това което се случва на западддд но не и тук..

Скоро бях на концерт на Тина беше страшно знаете ли кой излезе да пее с нея .....Бионсе.

Аз имам мое мнение с Лили работя 3-та година до сега.За нея мога да кажа доста неща но най-важните --мн. печен човек с огромни изисквания към хората

с които работи,супер верен приятел и страшен работохолик.

 

Знам мн. добре как работи тя повярвайте никак не и е лесно борба и битка това е..

Кофти-то в случая е,че човек на тези години продължава да се бори и да живее на пълна пара.

А ние младите седим ровим из нета и търсим кой да наплюем ...

 

Поздрави !!!

Б.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Вярно си е.Половината тука не могат да я изсвирят тази песен пък какво остава да я изпеят.Повече трябва да се свири и повече да се оглеждаме в огледалото.Наистина шашва като го чуеш парчето за първи път,но след 2,3 слушания звучи добре и си личи че е изпипано. :girl_witch:

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.