Jump to content
Българският форум за музиканти

С какви микрофони записвате бе?


Recommended Posts

мдаааа ама дали наистина е мн мн голяма ОСЕЗАЕМА разликата. не знам как да се изразя просто ама ако не е само за манията и принципа дали е наложително или може после и с някоя симулация на лампа. то че може сигурно може ама дали става............. оплетох се ама се сещаш какво имам предвид това солта ли е или натруфената подправка на манджата

съгласен съм с това което казваш,но има много симулации които са доста добриB)не мога да го отрека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ако вкараш сигнал през кофти preamp после каквито искаш лампи симулирай - всичко ще бъде мазня.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами железното правило по принцип е саунд-а на входа да е това, което искаш, а после само да го 'подправяш' с ефекти.

Ако ти е кофти саунд-а на входа, сичките ефекти на света не моат да го оправят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи не ми се отваря нова тема защото мисля че тук е добре да попитам: според Вас трябва ли да си взимам за едно домашно студио с идеята за повече от домашно преампове през адат / 8 канала /, които да са с екстри или после мога да си им добавя каквото искам а може и в реално време защото имам dsp ефекти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като се замислиш можеш както си поискаш:blink:ако искаш пробвай в реално време,щот така поне ще чуваш нещата така както ще звучат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав хляб се прави с хубаво брашно,а не с трици и подобрители.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.