Jump to content
Българският форум за музиканти

ефекти за китара


chileto

Recommended Posts

От скоро останах без ефекти.Взломиха ми апартамента и прибраха всичко,ТВ,ДВДто,Компа,Китарата ми,включително и ефектите....Поради кофти ситуацията сега свиря на едно дръвче - Фендер Скуеър Старт,но като гледам скоро пари за ефекти едва ли ще се намерят.Така че ако имате схеми на овърдрайв,дист,уа и т.н.,моля ви споделете ги с бедния....Моля ви....После ще черпя...... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам околко стотина,ако не и повече схми,на наи различни ефекчета.даи някакъ маил и ще ти пратя някви :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то няма значение кой е , важното е да се помогне на човека, защото не пожелавам на никой да е на негово място. Аз лично немога ама едно голямо БРАВО на далите му информация :lol::lol::bravo: .

Fender_str успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за помоща,която ми оказвате.Мога да ви кажа,че ще се моля за вас,никога да не ви сполетява такава беда.Усещането е отвратително и за това съм ви безкрайно признателен за тази помощ.Остава като минавате през Варна,да се обадите за да почерпя по някоя и друга бира......с мезе.Оставям си ICQто за връзка :333717290.В момента съм малко тромав от към комуникации,тъй като ползвам компа от работа,но и на моята улица ще изгрее слънцето отново...Ще се радвам да се видим...Чао.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чао и данннно се оправиш без проблеми :P:P:D тези които не са получи маил от мене ще го получат уртре че дне съм пил и не ми се занимава :bravo::blink::blink:

 

 

:P:P:P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за помоща,която ми оказвате.Мога да ви кажа,че ще се моля за вас,никога да не ви сполетява такава беда.Усещането е отвратително и за това съм ви безкрайно признателен за тази помощ.Остава като минавате през Варна,да се обадите за да почерпя по някоя и друга бира......с мезе.Оставям си ICQто за връзка :333717290.В момента съм малко тромав от към комуникации,тъй като ползвам компа от работа,но и на моята улица ще изгрее слънцето отново...Ще се радвам да се видим...Чао.

:P Я сум от Варна бе :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам около 600 схеми на ефекти ако някой модел по-специално те интересува, кажи. Предполагам, че пощата ти няма да приеме файл 40мб, тей че не мога да ти ги пратя всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за въпроса обаче колко ще ми излезе ако си направя дист и овъррдрайв по схема?А дилей,коъръс?

ами за дист. или овърдрайв ако нямаш никакви части и купиш всичко - жакове, потенциометри, кутия и т.н. няма да е повече от 20 лева. Тва е ако ти го правиш, ако някой друг ти го прави не знам вече

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алуминиева кутия - 9лв

Спрей за боядисването й - 4лв

ключе , 3 понтециометри и син светодиод - 2лв

вътрешни чаркалаци - максимум 5 лв.

един лист самозалепваща хартия + ламиниращо найлонче - 1 лв

общо - 21 лв.

 

става дума за един дист , дето го правят у БГ (схемата я има в списание Млад Конструктор)

Ма много отворен ве.

Въпросния дист съм го притежавал.

 

Хаиде отиди и купи само частите по електрониката да видим дали са 5 лева .

 

Ефтим ти каза колко е цената , тея измислени цени от тебе ги говориш наизуст :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.