Jump to content
Българският форум за музиканти

Новият ми албум "There Is Something Else" е факт!


Recommended Posts

Здравейте! Щастлив съм да съобщя, че новия ми албум "There is something else" е факт, след две години работа.

 

Искам да благодаря на всички приятели, които срещнах във форума. Най-голямата духовна подкрепа дойде от всички писма, които съм получавал и окуражителните думи, когато пусках части от песните.

Няма нищо по-вдъхновяващо от това да знаеш, че някъде от другия край стои човек, който чувства това, което правиш.

 

Процесът на създаване на албума беше невероятно изживяване и всеки ден ми се искаше да откъсна малка част от душата си и знанията си.

 

През последните години преминах през препятствията в живота, които само затвърждаваха желанието ми да създавам повече музиката.

В крайна сметка, ние сме част от цялата вселена и нашата задача е да се създаваме любов и добрина.

Мисля, че всеки е в контакт с вселената и всичко живо около нас.

 

Музиката ни кара да бъдем по-добри!

 

Надявам се, тези 11 песни ще ви харесат, както на мен самия!

 

Ето три цели песни за сваляне:

Dome of heaven

Remembrance

The Glory of Light

 

Албума може да поръчате от мен.

Цената на CD в кутия с обложка е : 15 лв

Начина на изпращане всеки може да избере сам.

Засега съм пращал с Еконт с наложен платеж. Или по пощата и телеграфен запис.

Благодаря Ви отново!

Поздрави на всички,

Димитър

Front.jpg

 

Албума е записан изцяло в софтуерна среда.

Главната програма е Reaper за запис и смесване.

Мастерирал съм го в Samplitude 11 PRO.

За китарите съм ползвал

Amplitube 3

Guitar Rig 4

Overloud TH1

Studio Devil Amp Pro

и много други free китарни плъгини.

Барабаните са писани от мен със Steven Slate 3.5 drums и Sonic Reality Drum Masters 2 samples.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздравления наборе :)

Ремембранс ми харесва изключително много и между другото - много се радвам, че избра тази обложка!

 

Като се установя малко по-добре къде ще съм следващите няколко седмици, че се струпват пътувания - ще поръчам задължително, че да съм сигурен, че ще си го получа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,Митак! Дългоочаквания албум вече е на линия!

Ще си го поръчам съвсем скоро,за да допълня колекцията :)

 

Пожелавам ти успех с продажбите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Поздравления!

Много ме радва фактът, че независимо от трудните времена за "нечалга музиката" в България тук в този форум има хора, които не са се отчаяли или отказали, а упорито "блъскат" напред!!! Само така с много труд вярвам, че някой ден ще успеем да се преборим.

 

Поздравления за хубавия звук, аранжименти и не на последно място за изключителното свирене!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Поздравления и от мен, Дими! Песните са страхотни!

 

Много се радвам, че има хора, които продължават да творят. Да пречупиш това, което те заобикаля, през погледа на музиката, при това 2 години да не се откажеш, за мен си е изкуство и талант. Така че, браво и дерзай:)

 

Като се запътя към родните ширини и дължини, ще поръчам дискче, за да попълня дискографията :)

 

Поздрави!

Марина

Редактирано от zombie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да те помоля за автограф, ако не те затруднявам, ще означава много за мен, благодаря предварително!

Още веднъж успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите думи! Най-голямата сила, която имаме са позитивните думи и музиката.

Това е по-добрата енергия, която трябва да споделяме с другите! :rolleyes:

 

Поздрави на всички,

Дими

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.