Jump to content
Българският форум за музиканти

12-годишно нежълтурче свири Technical Difficulties


Recommended Posts

Това дете много метъл слуша бе :offtopic-001: ,не го ли заболя тая малка гениална глава :D ,браво на детето ,трябва да питаме с какво се храни ,сигурно ще е от храната.. тоя талант неговия незнам вече ,освен да разпродавам всичко и да си го пускам всеки ден, поне да го гледам детето,да ми напомня колко съм некадърен,тук свири Symphony X - Sea of Lies

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това хлапе е от Швеция, а там имат специална програма задължаваща децата да свирят на музикален инструмент... :D

То не е случайно, че има токлова много яки шведски банди във всякакви стилове...от ABBA през Europe, та до Meshuggah.... :offtopic-001:

Хората са го измислили: свирят вместо да се мотат и друсат.

 

Иначе русначето за сега е фаворит за Technical Difficulties :thumbs_up::music336: , поне според мен де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли бихме се почувствали ако бяха живи малките Моцарт, Бетовен, Паганини и т.н. демонстрирайки ни по YouTube не само виртуозно свирене и то на собствени композиции, но и писане на симфонии, опери и сонати! :) :)

П.П. "Някой чупи рекорда, някой пада зад борда. Продължавай напред, тука има си ред!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не прозвучи русолфилско, но си мисля че първото хлапе с безобразния копресиран процесотно припомпан турбохайгейн и лекото пипане едва ли би се справило в амп и второ русначето си пуска пинизчета, едно друго, сиреч не е някаква дресировка, а се мисли. Изводите да си ги вади кой както иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете хлапета са много добри.

 

Абе не ви ли се струва малко извратена посоката в която се е засилил света?

Все по-често виждам деца, които доста успешно се държат като възрастни (в различни области).

Не е на добре тази работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.