Jump to content
Българският форум за музиканти

TOTO


TEDY

Recommended Posts

:roll: Само китаристи ли са на мода днес???

Клавиристите не са просто птици,а орли,пичове!!!

 

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От къде да ви ги намера тези клавиристи сега :-)

и аз търся ама няма :-)

дано да не са на изчезване и скоро време да започнат да пълнят мястото във форума специално отредено за тях :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен къде ме забрайхте :)

Свириме, свириме тука, от девет годинки (бре, кога станаха), макар че досега главно класически работи. Ама и импровизацийки правим. Обаче само на пианото, че нема пари за синт... Иначе не че не съм свирил и на разни касиота и ямахи, ама... Като нема у нас не става сериозно тая работа.

 

Тука обаче в нас едно Ромхилд-че (пиано), невероятен звук вади.. Ама е за акордиране, плаче вече чак.

 

Иначе имам огромно желание да свиря с някоя групичка лекичък рок... Че и като китарист, ама това е друга тема. Идеи имам... ехееееееееееей!!! Мечтая си аз за едно трибутче на Депеш Мод... Или Пинк Флойд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Проблеми.... :)

1-во съм от Пловдив.

2-ро съм учащ и нямам много време... Да не кажа никакво.

3-то нямам синт, както казах.

 

Иначе съм навит, даже много, ама...

 

ПП: Бе ако може да се измисли нещо дистанцирано - щях да се наглася, обаче предполагам че така и сами ще се оправите - то дали ще ви ги пращам по нета нещата или ще си ги добавяте софтуерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе съм навит, даже много, ама...

 

ПП: Бе ако може да се измисли нещо дистанцирано - щях да се наглася, обаче предполагам че така и сами ще се оправите - то дали ще ви ги пращам по нета нещата или ще си ги добавяте софтуерно...

 

...Навит си значи !Браво !!!

Погледна ли онази ,другата тема "да се направи някаква музика-

дистанционно" ...или поне да се пробва нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оки, оки дамм...

 

Начи както казах нямам синт.

Затова тпябва да правя директни записи от пианото, т.е. с микрофон. Ако кажете как това да стане качественооо..... Ще сте страшни!

+това, познаваме се с един пич от катраФМ, който се занимава там с правене на реклами и подобни и чатка сериозно от миксиране и двамата искаме да направим нещо заедно - инструментал+нещо по-интересно, ако разбирате :lol: Днеска ще си поговорим с него. Та може като направим нещо да ви го пратя и да дадете някакви идеи, да сложите китара и прочие... Идеята е максимално голяма част инструментал, който е миксиран... То и аз мога да сложа китарата, обаче имам технически пробрлеми в момента...

 

Та очаквам някакви съвети за записа. Сайндкартата ми е вградена в дъното (asus a7v8x-x) и не очавкам чудеса, но все пак...

 

ПП, в момента събирам текстове - т.е. стихотворения от познати, които с малки промени могат да станат за текстове на песни. Ако се наери женски вокал - може да стане супер. Женски, защото не става въпрос за тежка музика. Може и мъжки, де, обаче женски... Деазнам, по-добре звучи :) . А като стил и звучене гоня г/д депеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:roll: Само китаристи ли са на мода днес???

Клавиристите не са просто птици,а орли,пичове!!!

От къде да ви ги намера тези клавиристи сега :-)

Пианистите от 20 години са в червената книгата на първата страница!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:roll: Само китаристи ли са на мода днес???

Клавиристите не са просто птици,а орли,пичове!!!

 

От къде да ви ги намера тези клавиристи сега :-)

Пианистите от 20 години са в червената книгата на първата страница!

:) Добрите пианисти(не по характер).Искаш да кажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Не съм си и мислел,че сме на изчезване... :headbang:

как се казва "китаристи с лопата да ги ринеш..." ;)

 

модерирано от Snowwhite - моля - пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на изчезване сме.с очите си го вийдам.няма пианисти,клавиристи и други такива нарицателни ;) много сме малко.само виж във форума колко сме и ще разбереш:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Е, това че във форума са малко клавиристите не значи че няма(значи че нямат Интернет)!Има но се крият :blink: Помислете само колко клавириста завършват Музикалното годишно! Ама ни им съ свири :o или нямат техника или нещо друго...

А самоуките също ги има, но тъй като напредват бавничко никoй не иска да ги вземе.. :blink:

То не е една беля...Да си клавирист трябва не само да свириш добре, но и да се разбираш с групата, да говорите на един език, да преодоляваш сценични трески (ако ти се случи да имаш концерт), да си флексибен и да се справяш с кавърите за определено време, а за авторските да мислиш какво да вкараш че да звучи убедително...Отделно се бъркаш за репетиции...и така...:/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свиря на китара от май 10г. но нищо не е по-богато от пианото.(На пиано от 'леле' почти20) :wow: От скоро съм със синт. и не мога да спра да свиря. Даже не знам съседите как са

Редактирано от FRIEDRICH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.