Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител за тарамбука у София


Recommended Posts

а вее еййй хора дайте верно да напрайме една среща със тарамбуки :) айиде ако има навитаци казват :bravo:

аа щях да забравя за уроците ако все още си търсиш учител мога да ти препоръчам барабаниста на група ОМ тои е и перкусионист и дава уроци по сякакви такива тарамбуки дарбуки джембета конго бонго канго ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз се интересувам от уроци, търсих Петър Бонев, ноне го откривам.

А можете ли да ме посъветвате откъде да си купя тарамбука?Дървена с

диаметър 20 см някъде.. ако някой знае изгодно и на втора употреба съм навита

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър Бонев може да го откриеш пред Софийския в граинката , минавай по чести ще го намериш.Иначе аз съм бил при joroOM на уроци много е добър.Много работи можеш да научиш от него.А дървена тарамбука мисля че е най оферта от Африканския магазин на патриарха нямя втора употреба мм са яки джембетата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

абе аз сам бъхтал на такова около 3 години, ма незнам кефи ме но минах на хармоника (не че има нешто общо де), но за мен цялата цака беше да се средоточиш върху това какво трябва да правиш ако изкаш пробваи с няколко кофи или тенджери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз сам бъхтал на такова около 3 години, ма незнам кефи ме но минах на хармоника (не че има нешто общо де), но за мен цялата цака беше да се средоточиш върху това какво трябва да правиш ако изкаш пробваи с няколко кофи или тенджери :)

аххах хууаво е че не си минал на хероин хахах :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахахаха :curse:

 

е близко си покраи кофите и тенджърите ще стигнеш до "металните варели"

 

или както им казват Steel Drums,kъм средата на миналия век разни луди

 

пркусионисти вземали варели от нафта и ги използвали като барабани по

 

късно фирмите производителки на ударни инструменти сами по4нали да им

 

поизвеждат подобни като сега ги нари4ат Steel Drums или Steel Pan

 

Много се използват в карибската музика ,Ямаика и тн...

 

http://www.oberlin.edu/stuorg/osteel/f-photos.html

 

/"photos 2004" на снимка 22 се вижда наи-добре/

 

:green: Сега има цели групи 4е и ги настроиват .....така 4е дерзаитe с кофи с 4аши с каквото ви попадне.

Редактирано от aladin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу тея са изроди вее лелел аве някав филм СТОМП имало дет май е за тея дет тропат по варелите и бил чуден филма bins_and_lids.jpg

аз в бившата работа пукнах кофата на чистачката тка кат си наредих 2 кофи и ч стол и тат рата тукатука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Филма съм го гледала отдавна.. :godbless::godbless::godbless: ..е няма такъв просто. Много е добър, задължително си го намерете и го гледайте, има.. бе просто нямам думи, всякакви експерименти, под вода(много имтересен и особен звук), с разни баскетболни топки, или с отхапване на ябълка дори.. не, не гледайте го задължително! :godbless: филма е култ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е че не мога да го намера веее :godbless:(( казха ми че бил много луд ии трябвало да го гледам ма ей го тзък тзък търса го и го нема айде някой ако случайно го видия някаде да пейстне линкче :godbless: ше съм много благодарен :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ве Аладинееееее ти ен четеш вейй :)))) няколко мнения по нагоре пише кой филм :) СТОМП тряя да беше :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.