Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

А IK Multimedia какво мислят по въпроса за това споделяне?

Линкът е премахнат, докато липсват доказателства, че са ти разрешили да споделиш софтуера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък отскоро разсвирвам ampeg svx от същата серия на ik multimedia - не че разбирам от бас гиър, ама определено кърти мивки :)

 

а ако имам инсталирани няколко амп симулатора на ik, има ли как да се интегрират компонентие им и примерно (примерно) да свиря с ефект от fender през амп от hendrix и кабинет от svx? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички.От доста време чета темите във форума и съм благодарен на всички които по някакъв начин са ми помогнали с някаква информация.Дойде обаче време и за първия ми въпрос.Как мога да си пусна бекинг трак MP3 в Амплитубето и да си свиря,защото пробвах но става само ако е във WAV формат(явно има някакъв чалъм)но аз не го знам.Благодаря предварително на отзовалите се.Извинявам се че не оцелих темата ,но ще си позволя и една лека забележка към модераторите. :D Мисля че не е редно в БЪЛГАРСКИ форум почити всичко да ти е изписано на АНГЛИЙСКИ и да се чуди човек кое копче за какво служи.С уважение. :godbless:

Редактирано от rockmaniak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пазарувал ли е от сайта на IK Multimetia? Нещо не успях да открия директен внос за България от друго място. По какъв начин тук може да се сдобие човек с нещо тяхно? Интересува ме StealthPlug-а им, което намесва и доставка, а не само download.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@rockmaniak

 

Не разбирам от Амлитюб, поради което не мога да помогна. Но колкото до бутоните на английски, най долу в ляво има падащо меню, където можеш да избереш английски или български!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fallenblood - когато са инсталирани всичките версии в една папка, в самия амплитюб като избереш някое падащо меню (със шкафовете, да речем), има подменюта с различните благинки от различните версии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube X-Gear обединява всички инсталирани версии, като Фендер,Дж.Хендрикс,Метъл,Ампег.Някой пита как да си пусне бекинг трак.Има бутон open file натискаш го избираш трака и го пускаш с плей.При мен вървят Мp3-ки, wav,други не съм пробвал.Можеш да променяш нивото,височината и темпото.Скоро се зарибих да си играя с Amplitube Fender.Доста сполучливо звучат според мен.

Записа е с Bassman '59

http://soundcloud.com/heartman/heartman-scuttle-buttin

http://soundcloud.com/heartman/heartman-pride-and-joy-fender

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

икар, благодарско! :) сега остава да ги накачуля всичките и да запиша някоя гъзария, докато са ми още свежи струните :)

 

Мисля че не е редно в БЪЛГАРСКИ форум почити всичко да ти е изписано на АНГЛИЙСКИ и да се чуди човек кое копче за какво служи.

[off-topic]аз пък, като ми е някой сайт или програма на български, и се чудя къде се намирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Kolio_K за бутончето че нямаше да го видя въобще :thumbs_up: .Колкото до отговора на Heartman ,ами аз имам инсталирана версия 3.5.0.0 и не ми тръгват MP3 само WAV формат.Ако някой може да даде някаква идея как да ги подкарам ще черпя(ларш съм) :hysterical:

Редактирано от rockmaniak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

От известно време и аз се радвам на възможностите на програмата.

Възникна при мен един въпрос, който искам да споделя.

Каква е идеята на програмата, да излиза звука в PC колонки и компютърните музикални системи или може и да се влючва в китарно комбо в audio in входа. Аз пробвах варианта с комбото, даже дадох амповете от aplitube на bypass, но резултата, като динамика и сила на зука, не е съвсем задоволителен. Сравнен със звука на самия усилвател, няма сила и динамика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За да постигнеш добър резултат по този начин, трябва ти приличен аудио интерфейс, re-amp box и/или китарен усилвател с опция предвидена за целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.