Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Не е хич зле, но честно казано съм леко разочарован, очаквах повече. Звука е по-ясен от предната версия, но в общи линии новата версия звучи подобно.

 

Това е първо впечатление, де, не се ангажирам окончетелно с това мнение.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично впечатление е че има много добър тон, особено за неща с по малко гейн. Инъче за по тежки неща звука е една идея по омазан от колкото трябва. Но все пак всеки софтуер изисква опознаване - мен преди и ГР2 ми се струваше зле, но сега съвсем откровенно го предпочитам пред усилвател за под 2000 лева (образно казано)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с двете и нема проблеми

 

waves guitar нещото искаше деинсталация на старата версия

 

всеки случай нема смисъл да държиш старата с новата, тей като нещата се покриват

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софта си е съвсем на ниво ама е лекичко тежичък :headbang: но определено звука е нива на горе е,и интерфейса но той май само усложнява цялата работа.

Абе всъщност си е прекалено тежък и си требе хардуер тука за да няма проблеми с закъснението на звука ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече и съм 100% убеден че ще има конкурентни продукти завбъдеще които тотално ще затрият амплитюб... 1вата версия беше легендарна, 2рата за съжаление макар и добре звучаща далеч не предлага "нови, ревулюционни методи за постигане на ултимативния звук"! Доста цъках и наистина има потенциал, за сега на пазара надали има нещо по добро за хората търсещи по лек тип звучене /тъй като хай гейн звуците отново са доста нереалистични и далеч от истината/, ако бях "пълноправен потребител" на тоз софтуер щях да съжалявам за пръснатите $.. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акаунтът ми в "близнаците" е хакнат. Не приема паролата и т.н.

Какво да правя? Нов акаунт май не се позволява лесно!?

 

П.П. Опс, работи си... извинявайте!

Там дали го има това Аплитубе!?

Редактирано от PinTip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^ Снощи с такъв кеф го разцъках, че както не бях свирил от известно време ми излезе мазол на дясната ръка :wall:

 

Иначе на първо четене SVT Pro е фаворит :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.