Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Някой да е попадал на новата версия.Аз я издирвам в интернет пространството но без успех.Поне визуално се поизкефих в офицялния сайт са дали доста снимчици но си е друго да я разръчкаш и да чуеш как звучи.Пусната е за продажби от 20 януари

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе май още не са го пуснали като за нас, иначе и аз гледах някакво представяне и чакам да го хакнат, но засега маи го няма

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой да е попадал на новата версия.Аз я издирвам в интернет пространството но без успех.Поне визуално се поизкефих в офицялния сайт са дали доста снимчици но си е друго да я разръчкаш и да чуеш как звучи.Пусната е за продажби от 20 януари

Мда,и аз я издирвам под дърво и камък но уви явно ще трябва да почакаме :D

Но съм сигурен че прекрасните (Н2о)ще ни зарадват все пак :D:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи ;)

Сори гайс! :green:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи ;)

Сори гайс! :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този софтуер няма да е пожален от към кракване

и тва е полужението с или без извинения :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  B)

Сори гайс!  :green:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. B)

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ще ми напише ли линк за т.нар Туинс? не съм човуркал там никога

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :D

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :cheers:

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :dance:

Упс...има нещо такова. Ама нали вярвам на очите си какво пише:

IK Multimedia - Amplitube v2.0 +273 Presets

...и щото не съм китарист и амплитюба не ме касае изобщо.... :think:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :D

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :cheers:

това 2 ли е според тебе? аднат е преди 1 година... :dance:

Упс...има нещо такова. Ама нали вярвам на очите си какво пише:

IK Multimedia - Amplitube v2.0 +273 Presets

...и щото не съм китарист и амплитюба не ме касае изобщо.... :think:

Единицата я има в този пакет от 273 пресета ... И ако някой не знае за какво става дума , тегли торента на съответния уполоудър и той печели рейтинг . Лесно е ... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Amplitube 2 го няма никой с малко изключения. Шипинга е обявен за средата на МАРТ! А пиратска версия може и въобще да не се появи  :unsure:

Сори, не сори....ама що не погледнеш първо в 'туинс' и тогава да си толкова категоричен. :headbang:

Пич да кажем, че съм доста "вътре" в този бизнес (не пиратския :headbang: ), при това от доста дълго време... Знам кога, как и къде изтича всяко едно по-важно парче музикален софтуер!

Айде наздраве :headbang:

Редактирано от Sieger

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... а дали Amplitube 2 ще измести GuitaRig 2 aaa??? лично мен много ме съмнява а относно кракване и т.н. няма място за притеснение. аз не се сещам за някакъв софт. който да съм си купил и не мисля да го правя. търпение другари, търпение................. :P;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.