Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам някой дали знае къде има бели палки. Единствените които съм виждал са сигничър на Травис Баркър, но въпросът ми е дали някъде се продават най-обикновенни палки просто да са бели, защото много искам да си взема. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Никога не съм се сещал че звука на палките зависи от техния цвят. Аз в момента ползвам сравнително бели с черен надпис на тях.

Ето тези: Vater Teardrop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не са тежки. Малко по-къси са, нормално дебели (точните размери ги има в сайта на Vic Firth), а топчето е леко модифициран barrel type. Много готини палки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Някой знае ли как се казваше темата, в която предлагаха изработка и гравиране на кленови палки. Беше изцяло българско производство, но за съжаление не мога да я намеря. Ако някой ми помогне, ще съм много благодарен.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е в коша, защото авторът й (Димитър, ако помня вярно) не спазваше правилата за пускане на обяви, пишеше от повече от един акаунт и т.н.

Имат сайт, пробвай оттам да се свържеш: http://www.pendim.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите Valeto също има какво да предложат. По отношение на гравирането не съм сигурен дали могат да предложат такава опция, но със сигурност надпис могат да направят почти всякакъв. Кленови палки мисля, че също могат да предложат, макар основно да работят с Hornbeam.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че "колегите" Валето нещо са се понадули в отношението си към клиентите и не ми прави кеф да си хортувам с тях. Дано въпросната фирма Пендим да имат други виждания по този въпрос.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм разочарован от Пендим, защото при пратен модел, размер, форма и т.н включително и снимка на това, което искам ми направиха палки, които не отговаряха на нито една от посочените характеристики. Капак беше това, понеже имах желание палките да са от клен - материала беше с такова качество, че с едни палки не можеше да се свири повече от веднъж, При телефонния разговор, в който общо взето трябваше да ги информирам, че палките нямат абсолютно нищо общо с истината инкасирах убийствената реплика "ами да, аз материала още докато го работех видях, че не става...."???? Подчертавам, че отношението беше нормално, даже предложиха да си ги изкупят обратно, мой проблем е, че не се възползвах от тази опция. Не мога да скрия разочарованието си, че в БГ не могат да се направят едни нормални палки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че "колегите" Валето нещо са се понадули в отношението си към клиентите и не ми прави кеф да си хортувам с тях. Дано въпросната фирма Пендим да имат други виждания по този въпрос.

 

Странно ми звучи момчетата от "Valeto" да са надувки, имайки предвид дългогодишните ни контакти, познанство и партньорство, но всеки си има право на мнение и впечатления.

Що се отнася до качествена изработка, потенциал и възможности да се изработи палка за барабани по искания на клиента - то това са те. Няма други разполагащи с базата и възможности да се направи това (става дума за БГ). Ако на някой не му харесва отношението ... то това със сигурност няма да повлияе на качеството на крайният продукт.

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните Valeto ми предложиха "приятелство" във Фейсбук, което аз съвсем чистосърдечно приех. Беше ми изпратено ЛС, чийто смисъл не намерих, но ми направи впечатление надменното им отношение, при това без да се познаваме, без да съм търсил контакт с тях, без да съм искал нищо. А помня момента, когато въпросният човек лично си носеше палките при Пепи Славов, едва ли не молейки се. Някои хора се самозабравят. Без отношение няма как да се стигне до стискане на ръцете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перефразирам се - "Разни хора, разни ръкостискания"!

Виждам, че не сте имали никакви бизнес взаимоотношения, никакви конкретни дискусии по темата палки, никакви реални сделки, никакви лични разговори. Ако имаше такива, нямаше да пишем всичко това ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.