Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на тонколони(и усилвател) за вкъщи при много стеснен бюджет


Recommended Posts

По-скоро съм на мнението на Валяка. Но зависи за какви колони става въпрос в крайна сметка.. Добрите Hi-Fi решения приклячват производство началоно на 90те към средата. На старо обаче се намират доста читави апаратурки, който функционират значително по-добре от повечето нови модели. Потърси при такива търговци разни стари модели на Qudrall, Acoustic Research, Elac, Infiniti и не се занимавай с китайски клонинги. Ако те интересува научната обосновка в детайли на това становище се обърни към Валяка, агейн.

Бтв Wharfidale беше британска марка, която доколкото си спомням слагаше Celestion. В момента обаче техните говорители се водят custom design, което ме навежда на мисълта, че и те са си разводнили качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Според мен е винаги по-добре да се оръси малко повечко пари човек, но да вземе нещо по-качествено.

Без значение за къде е предназначено аудиото.

Аз лично винаги проверявам този онлайн магазин, когато търся качествени тонколони:

http://vikiwat.com/avtomobilno-ozvuchavane-avtosound-sistemi-tonkoloni-i-subwooferi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера дали това е някакъв синдром или негласно състезание за това кой новорегистриран потребител ще ексхумира най-старата тема, при това с мнение достойно за златния фонд на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се състезавам. Просто наскоро се регистрирах и понеже се имах подобен въпрос преди време и намерих отговор - затова. Опитвам се да дам мнение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се дава мнение, трябва да е обосновано. С конкретни факти и данни.

Да се рекламира търговец, който продава много и различни производители е твърде общо и в действителност не дава абсолютно никаква информация.

Все едно да се препоръчва някой МОЛ за модна линия.

Форумът не се нуждае от празни мнения!

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.