Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой с какво свири (ефекти)


Fenix

Recommended Posts

Не само по-истинско, ами направо абсолютно истинско. Изключително добър предусилвател.  

Беше ми давал записи(оная баладката :headbang: ) с това чудо които не знам колко си обработвал, но дисторжъна си звучеше :godblessyou: .

Като слушам записите си и им се накефя и после пусна някой западен със ламповите маршъли и меси :x ..просто си е друг, колкото и да ти е готино усилвателчето според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...KORG.A5gtr ,и мн. други ,отделни ,[ 7 броя-reverb,phaser и т.н.]...

И понякога всичко това навързано във верига...И дори

не става мазало ,ами си вадя доста приличен звук...За всякакви

стилове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Zoom Player 3000 advanced guitar effects processor

i

Zoom RP01 remote pedal

Я пич, аз съм със същия <_<

Тряя си обменим малко пачове. Аз бтв скоро смятам да напиша една програмка с която да си сейваш пачовете на компа. Така ще можеш да си ги разменяш с други хора, а и ще да ти като бекъп ако преебеш нещо с процесора.

Само че мислех че няма да има с кого да си трампя ефекти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3draveite,

 

A3 sum nov tuka, toku-6to se registrirax i vi po3dravqvam surde4no. Mnogo se radvam da vidq bulgarski forum na podobni temi, ve4e mi pisna da 4eta 4uzhdite.

 

A3 sum si liubitel "mu3ikant", vupreki, 4e svirq ot deset godini, ina4e sum prepodavatel po ispanski e3ik.

 

Taka, s kakvo svirq li? Ami ot edna godina imam Digitech GNX1 i moga da kazha, 4e nalu4kax verniq ton suvsem naskoro. Tova idva da pokazhe na vsi4ki pritezhateli na podobni ma6inki, 4e trqbva da imat turpenie i da tweak-vat postoqnno dorde go nabarat .... tona de ....

 

POD e dobra ma6inka, no suvsem ne se u4udvam na nasraniq ton na Slaf4o ot BTP, to se i3iskva umenie i zhelanie da sedne6, da po4opli6, a nekoi xora go nemat, ni purvoto, ni vtoroto. :D

 

Aide, sus 3drave 3asega!

BG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hahahah

za Slav4o ot BTR - be6e na koncert na moqta grupa v Maskata :D

gleda6e me v prystite prez cqloto vreme

gorkiq

6tom nqkakyv hlapak kato mene go zasramva :D

Slav4o... :D

 

Може и да е гледал и да се е чудил

 

" какви са тези !!@!@$!@$!%!#%#!% "

 

 

:green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудил се е и се е маел, повярвай!

за него само едно нещо - ако сте го гледали на сбирката на "Великите китари на Бг"... няма нужда от коментар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Аз пък имам Digitech rp70 ,доволен съм от него,има какво да се желае ,става за метал рок блус ,но за кой знае какъв звук неможе да се говори,аз на него свира с 3,4 ефекта от които и 4-те са пипани и дооправиани за да ми харесат,повечето са ми някак си уеднаквени , но върши добра работа,аз си го харесвам много :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KORG AX100G

супер машинка !!!

става за всякакви стилове (все пак е процесор)

много е удобно да разсвирване и разни такива работи. Може да си включиш CD и да свириш заедно с него. Можеш да си запишеш фрагмент и да му намалиш темпото без да нарушаваш тона. 8)

Вади перфектен звук.

Това е официалния сайт

 

 

:punk_guitar: лелее, какви глупости съм писал преди 4 години :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.