Jump to content
Българският форум за музиканти

Pro Tools


P_A_C_H_O

Recommended Posts

Регистрирах се и ми се изписа че когато е достъпна за теглене ще ме известят... Има ли и за тази версия изисквания за рам над два гига?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от един от последните постове тук, след девета версия няма ограничения за хардуер, заради което и ми се иска да пробвам тази свободна версия, ако само ограничението от 16 трака е разликата мисля че си заслужава човек да се докосне до ууууу протулссссс...., безплатно и при това съвсем легално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм наистина мнения за разлики в звученето при различните DAW, перцептуални разлики в енджина и т.н. ProTools не съм ползвал досега, но принципно съм малко скептичен към подобни твърдения, докато не установя лично. Навярно разлики идват най-вече от плъгините, с които върви софтът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Безплатният" ProTools всъщност не ви позволява да си записвате трите позволени проекта на харда, а отиват в облаците. Четвъртият вече е платен и цената не е ясна:)

 

http://www.avid.com/US/products/pro-tools-software-comparison-table

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само три позволени проекта и то само в облаците??? Леле, изгубих интерес : ) Всъщност сега видях че си го пише, три трака...

Редактирано от newwave
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безплатен обяд няма! :) Между другото безплатната версия е прекрасна възможност за всички скептици (макар и на ограничен брой тракове) да сравнят audio-engine-ите на различни DAW срещу тази на Pro Tools.

 

Пробвайте и споделете мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.