Jump to content
Българският форум за музиканти

за чупенето на инструменти...


Svet

Recommended Posts

За мен тва е голяма глупост...скоро гледах там по MTV някъв клип на Good Charlotte и накрая баранаиста почна да си бута дръмките от подиумчето и после да скача върху тях направо се ужасих...после и 1 кубе скапаха...абе...кво да ви кажа за мен тва си е глупст

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

по добре некой да си с4упи главата на сцената...инструментите не са виновни...пък и така 6те стане по риалити се6тате ли се.....има някак си одмет хе хе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм се чудил много пъти. извод йок. и си мисля само как тия хора си чупят парите. имат трошат, немат не трошат. аз от 14 години свиря едва успях да си купя китара и кубе със 300 зора. Тъпо е!!! Айде за Кърт Кобейн може обаче той беше толкоз зле пича от дръгс че.......... както и да е. Тва да си счупиш китарата или инструмента на който свириш е все едно да удариш детето си ей така за кеф!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бе да живее татко Таушънд, лека му пръст на чичо Муун!

Е.аси дискусията...

Все едно съм попаднал в дамски клуб по шев и кройка...

Това е част от забавата.

Не е класическа или камерна музика.

Какво искате? Тъпо било да си счупи гъдулката?!

Така се поддържа производството на китари, пък и се поддържа парата на вдъхновената публика...

За нас проблемата е икономическа.

Абе агресията и насилието по принцип са шит, ама не ви дразнят, като разни чичовци реват като попарени разни безмислени цитати от учебник по анатомия...

 

Чичо Пит е дъ бест.

 

Кийт Муун... Дреме ми, че разпраскал сто кожи и почупил разни обръ'и и стойки...

За такова свирене требе гъз и нерв; и му е простено.

 

Единственото ми несъгласие е, че, милият, прекалявал с разни апчета и бутилки...

 

Но трошачката му е от сто процента адреналин, тъй че...

 

Лека му пръст.

 

Moon is shining over us...

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2-3 pro-shot DVD-та на the Who oт 73-75 и там Keith Moon как сцепва едни барабани просто не е истина, а и свиренето, както на него, така и на цялата група е феноменално!

Keith Moon - the Best Rock Drummer ever ! R.I.P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Както чупенето на китари, така и куфеенето и дивеенето по сцената показва само едно - като не можеш да привлечеш вминанието на публиката с музика го правиш с поведение и визия...това означава просто че си слаб музикант..

Чупенето на инструмента показва, че си първичен,тъп и прост и, че нямаш уважение както към инструмента си така и към този, който го е направил.

(Steve Morse си мие ръцете всеки път преди да почне да свири на китарата си- това е уважение и прилежност)

 

@AFTER-THE-RAIN

 

" Тва да си счупиш китарата или инструмента на който свириш е все едно да удариш детето си ей така за кеф!!!! "

 

Евала...

Редактирано от Otveqn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се кажи ми сега, че Джими Хендрикс или Таушенд не могат да свирят.

Може би ти ще покажеш как се прави?

Еми.. като цяло нямам никакво уважение нито към единия, нито към другия. И двамата са доста слаби музиканти според мен. Това че много хора им се кефят не ме грее особено- много хора се кефят и на Азис..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се кажи ми сега, че Джими Хендрикс или Таушенд не могат да свирят.

Може би ти ще покажеш как се прави?

Еми.. като цяло нямам никакво уважение нито към единия, нито към другия. И двамата са доста слаби музиканти според мен. Това че много хора им се кефят не ме грее особено- много хора се кефят и на Азис..

Моля, не ме разпвайте на кръст, всеки има право на мнение :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тва е като да кажеш - "Еми кво му е било на Хитлер, супер пич... е кво, всеки има право на мнение". Ако Джими Хендрикс не е добър музикант (най-добрият може би) незнам кой е! Просто съм леко изумен от това изказване! А иначе колкото до чупенето на инструментите... не съм съгласен с това, или ако се прави да се прави с мярка :) т.е. направи го веднъж, ама да е на място :D:D. Ако някой е гледал концерта на Sonata Arctica от ДВДто им, там клавириста *** майката на клавира си. И макар да изглеждаше малко прекалено, беше си точно на място :P - последна песен (без бисовете), супер край и изперквация и си изглеждаше логично :blink::rolleyes: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се кажи ми сега, че Джими Хендрикс или Таушенд не могат да свирят.

Може би ти ще покажеш как се прави?

Еми.. като цяло нямам никакво уважение нито към единия, нито към другия. И двамата са доста слаби музиканти според мен. Това че много хора им се кефят не ме грее особено- много хора се кефят и на Азис..

Ползвай по-големи боеприпаси, като натискаш спусъка...

Да няма фира от мозъка, ма то и мозък няма...

 

Направо си е лично.

 

абе я направо се анихилирай

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се кажи ми сега, че Джими Хендрикс или Таушенд не могат да свирят.

Може би ти ще покажеш как се прави?

Еми.. като цяло нямам никакво уважение нито към единия, нито към другия. И двамата са доста слаби музиканти според мен. Това че много хора им се кефят не ме грее особено- много хора се кефят и на Азис..

Когато засвириш като Джими Хендрикс, тогава говори, че е слаб музикант.

 

 

П.П. Не мисля, че двама големи музиканти могат да се сравняват с онова виещо същество, което нарича себе си Азис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега има си и положителна страна ако имаш някой инструмент примерно някоя 50 година орфейка която ти е създала толкова мъки че само вода от кенефа не си пил заради нея това е иделани момент

 

 

 

не не съм чупил пък и нямам толкова сценичен стаж препдочитам да впечетля публиката с някое бавно солце или дуелче между музиканти което да им се върти в главата следващите някоолко дена ама ко да ви кажа мн филми гледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.