Jump to content
Българският форум за музиканти

за чупенето на инструменти...


Svet

Recommended Posts

как сте с чупенето на инструментите или обурудването...

случва ли се в BG и то кога,ако?! :)

щото намен лично не ми се е случвало,НО МИ СЕ Е ИСКАЛО!!! :evil: :(

Редактирано от Svet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Навсякъде, където се случва, хората чупят евтини копия на китарите си. Тук, понеже хората кинти нямат за един инструмент, едва ли биха си купили още един само за да го счупят :( Пък и от друга страна е тъпо и банално, поне според мен. Има 100 други начина да трогнеш публиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от нещата, което винаги ме е вбесявало е чупенето на инструменти. Това, според мен е огромно неуважение към инструмента като цяло, освен че е абсурдна вандалщина. Изобщо като цяло не мога да разбера какъв е тоя импулс за унищожение. Какво по-лесно от това да строшиш нещо?

Защо някой не вземе да сглоби китара на сцената и след това да свири на нея, вместо да свири на нея и после да я потроши...

За мен това са просто глупости и безмислена, криворазбрана гъзария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка, наскоро гледах по FTV една кукличка препасана с един Universe. На средата на подиума как се завъртя та китарата падна и половината боя отдолу остана на пода. Много тъпо ми стана. Оная само се изхили и извлачи китарата за главата като тялото се стържеше по пода... но цоммент :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам,че ако живеехме с манталитета на хора които разполагат свободно с парите си щяхме да си го позволяваме и то,доста често...

обаче ние не само сме свикнали да стискаме здраво тва което имаме а и да му се радваме до безграничие,щтото ни е единственото :exclaim:

и се превръщаме в ценители...:violin:

ма да си кажа чесно,нямаше да ми е зле да съм целител с пари... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте с чупенето на инструментите или обурудването...

случва ли се в BG и то кога,ако?! ;)

щото намен лично не ми се е случвало,НО МИ СЕ Е ИСКАЛО!!! :evil: :D

има една пловдивска група която го направи на един бирфест.Но според мен това нямаше кои знае какъв ефект и е малко глупаво...не виждам какво може да се парадира по този начин освн простотия .се пак не сме някоя държава като Германия където за един концерт си избиваш парите за апаратурата(или поне за инсрумента)

 

 

 

аз лично не бих направил такова нещо :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж спрасках един акостичен Орфей,ама щото вече половината му гриф беше изгорял...

и пожар в стаята ти май е добър стимул да счупиш нещо а... :no:

е вярно,нее кат ония пловдивските момчета,които,вярвам са си направили туй СКЪПО удоволстви само веднъж,че може и да са съжелявали след това.. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даржа да подертая KingdomX китарата не струваше и 5 лева.таиче нищо ново под сланцето.а секи може да чупи кокото си изка.ако може да си го позволи защо да не. :no::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даржа да подертая KingdomX китарата не струваше и 5 лева.таиче нищо ново под сланцето.а секи може да чупи кокото си изка.ако може да си го позволи защо да не. ;);)

ми ти така що не земеш да потрошиш малко тъпани само щото не стрували и 5 лева :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не - но майка ми не особено артистично ми беше надянала една орфейка на врата. Много години по-късно ротния ми в Чирпан разправяше:

- Ако тая цигулка (китарата ми) не изчезне от спалното, ше 'одиш като испански грант (сещай се тия с големите яки). :)

 

Иначе - еба си баровската тема!

А с к'во си возите нещата до свирня. Щото и на мен ми се е искало 2-ма хамали и шофьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно даскало една лапетия си спраска барабаните много брутално...

На двора се мъчиха да свирят нещо и барабаниста си проби солото и се почна после една...

жал ми стана... :)

от тогава не съм ги виждал да свирят тия.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.