Jump to content
Българският форум за музиканти

чинели,кожи,барабани


Recommended Posts

Може.Аз с помощта на виображението си съм го оприличил на подписа на Дейв Уекл,освен ако не е започнал да прави и чинели. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Форумът има вграден кирилизатор, който се намира в горния десен ъгъл на страницата със статус OFF. Моля, използвай го занапред! Извинението е без смисъл, тъй като над всеки коментар който постваш или над всяка тема има ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА и обяснение за кирилизатора. IgniteAll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Океу моля още веднъж ако някой знае телефона на магазин джаз в софия да го сподели - ще му бъда много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

малко в страни от темата , но понеже съм в GB от известно време, и си търся евтинийките , попаднах на ето този сайт http://www.guitarampkeyboard.com/ , не само за барабани , всякакви инструменти продават на сносни цени , включително и втора ръка такива . тези дни ще намина директно из магазините им , да поразгледам .. така като гледам как паунда си стои около 2.5лв ,мисля че цените са ОК , несъизмеримо по ниски от тези в томан , мюзикстора и т.н. онлайн шопове из европата ... директно и на място ще попитам предлагат ли аджаба и някакъв вид шипинг до БГ .. мисля че може да е полезно за повечето тук.. поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко в страни от темата , но понеже съм в GB от известно време, и си търся евтинийките , попаднах на ето този сайт http://www.guitarampkeyboard.com/ , не само за барабани , всякакви инструменти продават на сносни цени , включително и втора ръка такива . тези дни ще намина директно из магазините им , да поразгледам .. така като гледам как паунда си стои около 2.5лв ,мисля че цените са ОК , несъизмеримо по ниски от тези в томан , мюзикстора и т.н. онлайн шопове из европата ... директно и на място ще попитам предлагат ли аджаба и някакъв вид шипинг до БГ .. мисля че може да е полезно за повечето тук.. поздрави

 

Благодаря, това наистина ще е много полезно за всички :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко off по последния въпрос!!!

Целият хард на барабанчето ми-пакет 3-5кг/не помня точно/ пристигна от там за точно 3 дни с проследяваща пратка до вратата /спешна пощенска пратка/ за 25 паунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.