Jump to content
Българският форум за музиканти

чинели,кожи,барабани


Recommended Posts

Ами аз гледам на Уекъл чинела,но може да му ги слагат допълнително.Ясно се виждат и в Drummers collective 2002.А чинела в Jazz-а е същия като този който той ползва-с 3 нита.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За Дупката В Пловдив мога да ви давам инфо щото минавам често но и там има едни неща от 100 год.наред със някои абсурдни-като цени:напр.не знам кой си мисли че стария му непочистен фус-сет Пейст-13"602 ще се продаде за 250лв.,З-тката си стои още-Вихрене не ми отговори за трампата да действам ли??

А иначе се продават 2, А-серия ДЗ-жана от некъв пич от Пазаржик,били като нови,цената също била добра но имали дефект в дупките-почти като с втора дупка- а той твърдял 4е такъв е модела???! :cheers: Иначе е пълно със Стагове,а откъм стойки и стойчици само ми кажете кво търсите...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Днес ходих до Dixie Swing при пожарната.

Та там видях един Флет Райд Тоско,даже го "погалих" с палка,и много се накефих!Цената му е 250 лева.

За хора като мен ,демек начинаещи,в Ямахата на Раковска има палки Стаг за по 3 кинта,което поне за мен си е на оферта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам, и мен Стаг-а най-малко ме изкара от всички ползвани палки досега. Иначе може ли някой да ми каже ( за предпочитане от Варна) какви палки да си взема, дето се вика "маркови" да са и от къде. Да не са Валето, Стаг или напоследък ползваните от мен Pengyang :green:

Редактирано от Sebastian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувайте си палки NOVA - правят ги от Вик Фърт и мисля,че са май-добрите цена/качество

Иначе за палките имахме тема в която сме ги дискутирали много.

Моят съвет е - ползвайте скъпи палки - ще издържат повече от колкото 5 чивта евтини :/

Редактирано от eL_NinYo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама не, ако си падаш силов играч като мене установяваш че и марковите здрави палки не са чак толкова здрави и евтините наистина са по-евтини, макар че ми се е случвало и да ми остане половин палка на 2рия 3тия удар в ръката :godbless::rolleyes: все пак евтиното си е евтино, е тука да споменем и немаловажния факт че ефтините палки звучат евтино все едно сте с гадни кожи :read:

 

само ми напомни Ненчо , молим , откъде и за колко се намират в момента Нова щото и аз съм фен

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама вече и в Ризинг Форце и в Ямахата сме изкупили 5В :D

Та по тоя повод минах на Промарк отново :violin: Копеле полетях като минах обратно от НОВА на ПроМарк.Като започнах с Нова не усетих разлика,само в цената,но сега като съм отново с ПроМарк се чувствам по-добре,ама ще видим.

П.П.Нова има много дефектни и трябва да се гледа:DЛошото на Нова(или хубаво за някои) е че има само стандартните видове палки 5А,5В,2В,даже не съм сигурен дали има 7А.

Сега гедах някой снимки на Уекъл,защото и преди ми се е струвало,че на чинела има нитове,включително на официалния сайт,на снимката се виждат много ясно.

Аз пък мисля,че същият този чинел в Джазза е сигниджър на Дейв Уекл и просто трянва да се загледате по отблизо по камбанката,не съм сигурен от горе или от долу и ще забележите един готин подпис.Но не съм 100% обеден.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че кой е казал че аз свиря с 5B :D по-скоро 2B ме вълнува тях май никой не ги купува милите и аз ги спасявам от висене по щандовете:D

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то бате тва е до тежест принципно не до дължина, има вариант 16 и вариант 17 инча 2B,за жалост 17инчовия все го няма по незнайни причини и на мен 16 ми е късо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подписите отдолу на кубетата на ръчно кованите серии на Сабиан (HH, HHX) са на съответния майстор ковач, който ги е правил, не на артиста, чийто модел представляват. Знам, щото ми се намират няколко такива подписа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.