Jump to content
Българският форум за музиканти

Waveslave - Live


Baby Thomas

Recommended Posts

Demiurg, много си прав за Побитите камъни, ама какво да се прави като не ни идва отвътре да се мятаме по сцената. Доста хора ни критикуват за статичността. Но за нас е по-важна музиката, качеството на звука и това, че не се мятаме не значи, че не си вярваме. Ние и дълги коси нямаме, алкохол не пием, цигари не пушим, но това не ни прави по-малко метъли. :greenangel:

На мен лично ми се иска да се занимавам само с музика и да дойда вечер отпочинал, но на това участие съм след 12часов работен ден, мъкнене на апаратура, пък и може да не се вижда, но сцената е наклонена доста и не мърдаме за да не паднем.Толкова с оправданията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, винаги може да се вкара малко емоция и без мятане по сцената ! Ако и разкарате пулта с текстовете отпред, ще е по-яко ! Така с тия листа хем създава впечатление, че вокала не си знае текстовете, хем и създава дистанция, преграда пред публиката, пък много добро впечатление прави директния контакт с публиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с градивната ти критика, но нещата стоят доста по различно на живо. Пред сцената 20 метра напред няма жив човек. А по нататък всички са насядали като на кино и си пият бирата, общо взето слушат касетофон. Даже след второто парче питах организаторите защо им е въобще жива музика. Все пак един лайф е двупосочен. Разбира се ние сме си дървета, но можем и да се раздадем ако има публика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом "обичате музиката" не ви трябва публика за която да се "раздавате"? Това мое изказване може и да не е ясно, но когато аз нямам "публика"(а често ми се случва, защото свиря на улицата), си пея за себе си с гняв - и изведнъж хората се спират, заслушват и се кефят! Т.Е. ядосайте се :wallbash:(но, не обиждайте никой) и вервайте ми - има ефект!

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Много си прав ! Гняв, любов, меланхолия - зависи от парчето. Но ако музиканта повярва за момент в това, за което се пее в парчето, и приеме и изкара навън емоцията, която парчето носи, тогава хората престават да "слушат ксетофоня" и ти обръщат внимание !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен и с двамата. Обичаме си музиката, даваме прекалено много за нея, но толкова явно си можем. Естествено си знаем кусурите и може затова да не сме световно известни. Това не значи не не се стремим да подобряваме нещата.

Всъщност аз не виждам спор, просто говорим за едни и същи неща погледнати от различен ъгъл.

Благодаря все пак за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Айде да оспамим темата с нещо по-свежо (макар и доста вехто)... :P

 

Един поздрав за TONY: Waveslave - Aces High (Iron Maiden cover)

 

Малко мйетъл: Waveslave - Electric Eye (Judas Priest cover)

 

И нещо авторско и родно: Waveslave - Seventh Sky

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Metallica ако смятат, че са по-велики от нас, понеже могат да свирят на студено... ша ма извиняват!  :greenball:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.