Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Рядко пишем, дано казваме нещо :)

 

Няма да казвам какво ми е харесало в Moments of Passion-Fly With Me, а ще споделя само какво не е - барабаните не са на място, т.е. звученето им не е за тази песен, както и ритъма - хич не ми се връзват! Опитайте да ги смените с някакви перкусий само, или някакъв сет който има по-дълбоко звучене, не като тези, който звучат плитко като за джаз. Ритъма не е необходимо да е толкова бърз.... абе , всъщност аз бих използвал за това парче само каса , соло барабанче и чинели, фус...някак си не е необходим....

 

Това което се опитвам да кажа, че сте събрали на едно място ягуар и костенурка, като ягуара представлява барабаните.

 

@всички останали

От мен толкова, едно не ми е ясно - защо, когато някой пусне едно добро парче само го хвалите колко е добро и не знам си какви още от сорта, а когато нещо има някакъв потенциал никой нищо не казва? Толкова ли ще е зле ако дадете критиката си?

 

ПП за да не ме контрира някой защо аз не давам своята - защото има малко неща с потенциал, или поне аз не го виждам и в случая е по-добре да си замълча, а когато нещо е добро - няма смисъл да пиша каквото и да било.

ППП (не ме караите да обяснявам какво точно имам предвид с ПП-то, няма да го направя ;) )

 

Поздрави и дано не засегна някого!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,за градивното мнение!

Ами относно барабаните,плиткото звучене е търсен ефект,както и по бързия ритъм на фона на лежерните мелодии и хармонии.

За всичко останало напълно те поддържам,наистина трябва да има повече подобни мнения,от които може да се научи нещо,но не виждам и нищо лошо в това да кажеш,че ти харесва дадено парче.И нека не гледаме на критиката едностранчиво,а тя да бъде път за развитие!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да ви попитам какво мислите за този текст които написах за 3 минути боквално

 

1. Затворих очите си за всичко което се случи.

Бъдещето,миналото и всичко друго,

беше в ръцете ми но го изпуснах.

Пропилях животът си в опити да поправя грешките си.

Припев: Не знаех какво върша докато не изгубих всичко.

Не успях да изживея животът си .

Не оцених живота.(2)

2. Простете грешките ми и върнете животът във вените ми .

Не оценявах какво имах докато не го изгубих

Не изживях мечтите си.

Припев: Не знаех какво върша докато не изгубих всичко.

Не успях да изживея животът си .

Не оцених живота. (2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста депресарски,бих казал и клиширано,няма ритъм!

Не виждам и връзка с предишните постове! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.