Jump to content
Българският форум за музиканти

ИКОНОМОВ


mmanson

Recommended Posts

Здравейте , утре или вдругиден най-вероятно ще ходя в Благоевград , така че моля ви помогнете ми в избора на китара до 700 лв , която знаете че я има в наличност . благодаря . аз не разбирам много и не мога да различа коя е добра и коя не е , така че ви моля да ме упътите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

за какво трябва все еднакви теми да пускаш.... :angry:

отиди с някой,който разбира от китари и пробваш и решаваш.

много сложно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво трябва все еднакви теми да пускаш.... :angry:

отиди с някой,който разбира от китари и пробваш и решаваш.

много сложно...

а бе ти не можеш лид а разбереш че там съм сам бе .!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно не мога бе !!!

в краен случай питай продавачите

или най-добре като се научиш да различаваш добрите от лошите китари тогава си купувай :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ви разбирам - момчето ви моли да му помогнете, а вие се държите все едно ви е скочил на веждите.

Пич, аз не мога да ти помогна особено, но моята китара я взех за 350 кинта и е доста сносна, така че за 700 щше си намериш добра, ма не знам защо знаещите тука се крият нещо.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=7934 :read:

 

тая тема си я пуснал ти само преди няколко дена, човек! И вътре всички сме се разписали надълго и нашироко! Не искам да се заяждам, ама...

 

Добре, ясна, решил си че ще купуваш Ibanez от Икономов...отиваш в Благоевград, нямаш човек който да разбира...тогава единственото което ти остава е да разчиташ на слуха си, усещанията си /удобна ли ти е китарата и т.н./ и на продавача, който доколкото се разбра е човек, готов да помогне /за разлика от повечето с неговата професия/

 

+ всичко останало, 700лв и Ibanez са два факта, които предполагат че няма да се минеш, каквото и да избереш!

 

Повече надали някой може да ти помогне с писане по темата! Избора е твой, enjoy the moment и тва е!

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, драги mmanson, там наистина доста хора са ти отговорили, така че няма от какво да се оплакваш. А и щом Ибанец ще купуваш, няма много къде да сбъркаш :angry:

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай още малко и си вземи RG370 или RG350, послушай ме .........Успех!!! Ако трябва поискай на някой на заем , един път се купува китара ............

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чувал съм, че в икономов са хора продавачите :angry: ама по-скоро хората се дразнят защото първата ти китара е 700 лева, ние започваме с дъски по 100-200 лева (200 максимум). ама наистина в крайна сметка е по-изгодно да започнеш от китара от среден/висок клас и да не я трошиш, а да я водиш на майстор, от колкото да започнеш с китара за 150, после за 500, после за 1000 и т.н. ама няма кой да се замисли :lol:

 

обаче сериозно внимавай за китарата дали ти е удобен на пипане грифа (те ибанците по принцип са си удобни ама не знам на какво ще попаднеш) и ако няма да ползваш тремоло/флойд си потърси китарка без от по-високо качество

 

успех с покупката! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би в крайна сметка човека се опитва да си наеме човек, който да му избере китара? Аз предлагам разбиращите от китари да си обявят цена на времето и той да си избере кого да заведе в Благоевград и да му избере китара. Аз не разбирам много от китари, затова ще предложа по-ниска цена за начало - 22.50лв на час, ако отидем и се върнем за 5 часа за около 110лв ще му се върже избора на китара. Но пак предупреждавам, че има по-големи разбирачи от мен, да си казват цените!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако още някой пусне такава тема ще е за първи път <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_smile.png" alt=":)">:D както каза колегата - лека му пръст на форума

алоооо модраторите

ти не викай ало, ами помогни на човека - верно че по-скъпо ще му излезе да идва да те събира от морето, ама все пак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай още малко и си вземи RG370 или RG350, послушай ме .........Успех!!! Ако трябва поискай на някой на заем , един път се купува китара ............

колко струват тези модели ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.