Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за вокален педагог!


Djinjifila

Recommended Posts

Здравейте!

 

Искам да помоля за съвет относно вокален педагог в София.

Искам да започна да се занимавам с пеене, защото има голяма вероятност от есента да съм в едно актьорско училище. Там се учи пеене и се работи с гласа на всеки ученик, но аз искам да бъда поне малко подготвен.

 

Ако може да ме насочите към някои хора и също така ако е възможно да ми кажете като цени на час как вървят нещата.

 

Благодаря предварително на всички, които ми отговорят :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може да си намерил/а/вокален педагог,но за какъв жанр става дума?Ако е за поп, джаз има значение кой ще ти преподава,защото повечето педагози са класици и изобщо не са наясно с техниките в попа,рока или джаза.Така или иначе за мен един от най-добрите педагози в този жанр е Роси Овчарова,преподавателката от Star Academy-2005г.Тя сега преподава в София,някъде около МОЛ Сердика.Ако се интересуваш,пиши ми в лични и ще ти дам тел.номер.Айде чао и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Привет,

 

ако се интересуваш от наистина добър вокален педагог в БГ и по-специално в София, ми пиши в лични, за да ти оставя координати на човек, който е завършил вокална техника и сценично поведение на запад и не взима скъпо. Отскоро е в БГ, не знам дали още записва, но може да се пробва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, проблема е, че не зная, дали иска такъв тип популярност, тъй като той вече се занимава с доста хора. Оставям телефона, но нека никой не му звъни без конкретен повод. Ще му предам, че съм го оставил тук, пък може и той да напише нещо тук : 0884 59 14 58. Аз съм супер доволен от него, преди 2 месеца ми помогна да си оправя едни брейкове (прекъсвания при пеене) и да се отърва от един досаден фалцет.

 

Успех на всички, аз се регистрирах днес тук и виждам, че има страхотни неща, така че ще пиша и аз каквото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите и за препоръките. Става въпрос за поп пеене. Аз съм напълно начинаещ, просто скоро ми препоръчаха да започна да се занимавам с това и не разбирам толкова много, за което моля да ме извините.

 

Георги Мирчевски го знам, но неговите цени са непосилни за мен. Когато се свързах с него (може и да не е бил той, но някой от школата му) ми казаха, че цената е 40 лева на час, което а абсолютно непосилно за мен.

 

Благодаря за предложенията :cheers2:

 

П.С : Очаквам и още предложения, тъй като все още не съм избрал :rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема.Я кажете ако може някой вокален педагог от Варна.Жанра е по-скоро поп.До нас знам една, ходих при нея и просто нищо не стана.Щеше да е по-добре да гледам клипчета от тубата.... :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите и за препоръките. Става въпрос за поп пеене. Аз съм напълно начинаещ, просто скоро ми препоръчаха да започна да се занимавам с това и не разбирам толкова много, за което моля да ме извините.

 

Георги Мирчевски го знам, но неговите цени са непосилни за мен. Когато се свързах с него (може и да не е бил той, но някой от школата му) ми казаха, че цената е 40 лева на час, което а абсолютно непосилно за мен.

 

Благодаря за предложенията :cheers2:

 

П.С : Очаквам и още предложения, тъй като все още не съм избрал :butcher:

 

Този вокален педагог, за когото ти казах, взима по 15 лева на астрономичен час, не е кожодер, не си гледа непрекъснато часовника и е много много добър. Има куп специализации и доста опит с певци и на запад. Това е, което аз мога да ти дам като насока и съвет. Студиото му е в София, в центъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Може и със само-обучителни програми. :ok:

 

 

П.С. Мирчевски на 40 лв. ли е дигнал верно? Уал, аз не съм одил отдавна.

Редактирано от karapetkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.