Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Пол Рийд Смит.


Stoil simeonov

Recommended Posts

Хелоу,съфорумници.Правя услуга на приятел решил твърдо да минава на по-горен левел с китарата.Досега беше с Епифон ес джи копие от най-евтините та решил твърдо да е нещо "про" демек твърдо ПРС.Рових в томан във визиарт. и намерих някои оферти(във визиарт. се оказаха малко като модели)Той пък решил че трябва да я пробва и да я чуе дали му допада.Влезнах в официалния сайт

на ПРС но се оказа, че в "dealers" нас ни нема в целата схема.Та някой знае ли дали има магазини с по-ефтините модели на тези китари> :icon_shithappens:

Редактирано от Stoil simeonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че официален вносител на PRS няма,но няма проблем да си я поръча примерно от MusicStore,там си има опция да я върне до 30 дни без да е нужно да обеснява нищо.Иначе най-евтиният модел на PRS е този: Клик

 

Успех :icon_shithappens:

Редактирано от zeratuL_x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига бе,няма в БГ магазин в който да се намери тази марка китари и да се пробва? :thumbs_up: Верно?Аз мисля че все някъде трябва да има......... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :):)

 

PRS не се предлагат, защото цените им започват от 400 евро нагоре и са непосилни за почти всички музиканти в Бг. А 80 % от моделите са с цени около 2000 евро и нагоре. Малко нелепо звучи, но все едно да организираш разпродажба на колекция на Ван Гог в България..

 

 

Не се надявай да намериш нещо евтино и добро - при тази жестока конкуренция доста отдавна цената отговаря точно на качеството, освен ако някой не се опитва индивидуално да те прецака. Но една малка интернет-справка за обичайна цена на модела е достатъчна за да го разбереш.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MrDeath ви каза. Елате в Пловдив! :) Миналата седмица бях да си купя струни и мога да кажа че магазина е много зареден. Имаше и PRS-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя магазин има ебати и нелепите цени. Стойка за китара на херкулес която бях взел за 25 лева от Динакорд, там беше 50-60 лева. Идете и ги вижте тия прс-и, но аз лично не го харесах тоя магазин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май-юни стигаме до извода на томан,визиарт. или мюзикстор за поръчка въпреки,че ще си направиме усилие да минеме през тези магазини за

инфо,но дано някой даде малко повече инфо за бг-нагазини,които имат от моделите на прс-мита за малкият бюджет.М-жду друго чух, че имало и адски много ментета на тази марка,светнете ме малко по този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема за добрите евтини китари и там Кольо беше споделил,че евтините ПРС-и са си евтини ПРС-и. Да не се разбира лоши китари,но едва ли онова "про" дето цитира присъства много. Това което искам да кажа е,че правилно си се насочил към пробване,защото само така ще разберете дали китарата може да ви предложи нещо повече от Епифона,който сега ползва и дали изобщо ще му пасне. Аз също искам да си купя евтино ПРС и ходя да посвирвам когато мога. Съмнявам се,че като си поръчаш от Томан или Мюзикстор ще ти пратят менте,та не го мисли. Виждал съм копия в сайта на Винтидж до колкото помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up::P

 

PRS не се предлагат, защото цените им започват от 400 евро нагоре и са непосилни за почти всички музиканти в Бг. А 80 % от моделите са с цени около 2000 евро и нагоре. Малко нелепо звучи, но все едно да организираш разпродажба на колекция на Ван Гог в България..

 

 

Не се надявай да намериш нещо евтино и добро - при тази жестока конкуренция доста отдавна цената отговаря точно на качеството, освен ако някой не се опитва индивидуално да те прецака. Но една малка интернет-справка за обичайна цена на модела е достатъчна за да го разбереш.

Е с това изобщо не съм съгласен,защото преди близо два месеца си купих чисто нов Гиб. джуниър 1958 СЦ а наскоро пуснаха по-ефтини модели мелоди мейкър.Е и,цените им започват като тези на прс(въпреки,че много по-голям им е интервала във скачането към по-високите модели).Ама.......Гиб. си имат официален дистр. в "нас"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.