Jump to content
Българският форум за музиканти

Macalpine-tears Of Sahara


stomanow

Recommended Posts

Парчето е май голяма лъжица за моята уста,има си и грешки и неточности,ама карай да върви :)

http://www.4shared.com/audio/H52BoJ7V/L_online.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса. Лично аз съм фен на това парче и съм го пробвал много пъти, но само 1-вата част и дотам. За жалост не владея суийп и изимпровизирвам нещо друго не особено качествено. :) Мисълта ми е , че кавърът ти наистина ми хареса, само едно нещо ми хвана ухото - защо свириш партията на втората китара в началото след основната мелодия? :)

Редактирано от W_A_R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък изобщо не ми харесва :greenangel: ,като го записах го слушах един път докато се оправях за работа и не ми стори чааак толкова зле и го качих,като го чух обаче на следващия ден....трагедия .Нито бавното свирене е ок,нито бързото,нито звука...абе то да се записваш не било като да си дрънкаш сам :greenangel: .Иначе наистина щеше да стане по-добре да запиша и двете китари,вместо да свиря единия път едната,а после другата ,ама това да беше кусура :girl_witch: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко. Не е толкова зле. Трябва да поизгладиш фразирането - да не се чува че се опитваш да свириш чуждо парче. Свири го още и се записвай често - така най-добре ще разбираш докъде си стигнал и над какво трябва да се работи.

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко време свириш на китара ? След малко ще пусна и моя кавър , тази песен наистина е върха !

 

Иначе доколкото самото изпълнение , не е зле. Определно звука ти се нуждае от повече Delay & Reverb , както и още настройки за да стане добър , но и така не е лош !

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/account/audio/xETdL...Sahara_-in.html Ето и един опит мен , но само началото . Мисля , че уцелих цели три тона , хахах. Хубаво е парчето много , не го бях слушал до момента .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.