Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам критики


Recommended Posts

Ха ся. Т'ва ми е 2рото записване/смесване/марстериране през живота. Занимавах се тая вечер... С един скуайер. Докато ми дойде ибанеца. Искам да критикувате всичко по записа като изключим "разминава се". Барабаните са AD Drums. Май са малко тихички. Баса е китарата + пи(т)ч шифтер.

 

http://www.4shared.com/audio/ZT-ibEOC/pesni4ka.html

Редактирано от Ex74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах го на малки говорители и ми звуча добре. Казах си, че ще пиша след като го чуя на моя комп, ама забравих... и сега го слушам пак на малки :thumbs_up:

 

Много ми харесва тона на китарата. Барабаните звучат супер, имат нужда от 3-4dB вдигане, но бих дръпнал чинелите по-назад, за да не мажат много-много. "Баса" не го чувам много добре тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Искам да критикувате всичко по записа като изключим "разминава се".

Малко се размнинава, но не говоря за свиренето, а за дилей ефектите. Според мен трябва да се понагласят да съвпадат с темпото на парчето, защото сега всичко ми звучи адски разклатено.

Барабаните сякаш са с прекалено много гейн, то и затова сигурно се е наложило да ги понамалиш.

Китарата , която свири акордите е много силна според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям мнението на Агоп и то много. В първият момент си казах - Бре! Този бас грам не е на мястото си, но като направих жалък опит да игнорирам дилея си е ОК сякаш. Цъкай смело по дилей сетъпа. Мелодията е яка и идейна :) Най-сетне да има основи за запомнима мелодийка за подсвиркване по улицата, а не някоя луда прогресив ужасия, която връзва устата на фльонга :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е последната ми намеса в тази тема, за тези които знаят кои са. Следващият път ще се наказваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.