Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

добри ли са барабаните за тая цена зна4и ето и друг сет снимка и описание на немски мисла някои мойе ли да преведе 6те му бъда благодарен ето снимка

http://mail06.abv.bg/app/servlet/bg.abv.ma...set=Cp1251&ac=s

и описание за сета

 

Set 3

18x16” BD, 10x08”TT, 12x09” TT,14x14FT, 13x5”SD

Foliert

9 Lagen Mahagoni

45” schrege, geschifferne Kante

4-teiliger Hardwaresatz: 100er – Serie

Pedal, Snare- , HiHat- , Beckenstander

Doppelstreibig

Zahnsegmentschragsteller

Nylon Rohrfutter

Ohne Becken

 

Cena 900 lvи нямам дано ти свър6и работа други снимки нямам

Редактирано от tokijica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая снимка не се отваря ако някои иска 6те му прата

Само че се оказа, че са без чинелките..

 

tokijica, снимките подвеждат, не са коректни.

 

A Цилджиан са си едни скъпи чинели от където и да ги купиш.

 

За да не се чудите - пускам барабаните - комплектите с препратки към производителя в отделна тема - има варианти - английски и още един език, ако някой се интересува от подробностите.

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая снимка не се отваря ако някои иска 6те му прата

Само че се оказа, че са без чинелките..

 

tokijica, снимките подвеждат, не са коректни.

 

A Цилджиан са си едни скъпи чинели от където и да ги купиш.

 

За да не се чудите - пускам барабаните - комплектите с препратки към производителя в отделна тема - има варианти - английски и още един език, ако някой се интересува от подробностите.

 

:hello:

да аз затова питах специално за 4инелите дали се вклю4ват към комплекта и дали наистина са zildjan и ми казаха 4е се вклю4ват и 4е са zildjan но явно са се объркали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tokijica каквото и да ми говориш тия барабани не идват с чинели зилджан. твоя работа си е дали ще се набуташ с тях. као ги взимаш заради чинели уверявам те крайно разочарован ще останеш. и барбаните са аматьорски откадето и да ги погледнеш. явно не си пипал истински барабани затова така се радваш, нищо. за тия пари толкова, ма не очаквай нещо върховно, хардуера е супер хилав. като дървесина и изработка също нема начин да е нещо свръх... абе казаха ти, щом за 700лв можеш да си вземеш Сонор,забрави ги тези Бейсикси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ве4е се разбра 4е има недоразумение аз казвам това кадето на мен ми го казаха от магазина :stop: и пак се връ6там на сонора а 6то се отнася до това дали съм пипал хубави барабани не съм права си и затова се радвам на това което имам възможност да свиря :) всъ6тност даже аз по4ти не съм свирил и ни6то не разбирам затова питам постоянно :P

Редактирано от tokijica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом за 700лв можеш да си вземеш Сонор,забрави ги тези Бейсикси.

За 700 и Тама да пише на комплекта, едва ли ще е тази Тама, която очакваш.

 

А съм сигурен, че и Тама имат комплекти за по 700 лв.

 

По-скоро всички производители за определен ценови клас покриват едни и същи критерии за качество и не допускат нищо в повече или нищо по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello: това е ясно. но при барбанистите(поне при повечето) важи правилото ,че щом на касата пише Сонор,това е по добре от колкото да пише Basix. в смисъл че е по авторитетна марка в тукашните ширини. един вид "гъзарията" е по-голяма и кефа че свириш на маркови барбани(макар и леко"маркова" серия) е по голям. това не означава че са с по добро качество. лично аз на едни и същи пари бих си взела Сонор 505. това не означава че колегата трябва да направи това. като го гледам се е захапал за някакви си чинели,па негова си работа.. тука сме да изказваме менние. не се сърди че по тоя начин един вид ти разваляме бизнеса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello: това е ясно. но при барбанистите(поне при повечето) важи правилото ,че щом на касата пише Сонор,това е по добре от колкото да пише Basix. в смисъл че е по авторитетна марка в тукашните ширини. един вид "гъзарията" е по-голяма и кефа че свириш на маркови барбани(макар и леко"маркова" серия) е по голям. това не означава че са с по добро качество. лично аз на едни и същи пари бих си взела Сонор 505. това не означава че колегата трябва да направи това. като го гледам се е захапал за някакви си чинели,па негова си работа.. тука сме да изказваме менние. не се сърди че по тоя начин един вид ти разваляме бизнеса. :)

 

tokijica искаше да има добри чинели, а точно това в този комплект няма, така че нищо не се е развалило.

 

Само принципно исках да уточним, че всчка марка има страхотни постижения и боклуци, и е малко пресилено да се очаква да продават добрите си неща на ниска цена.

 

Между другото има вариант - ако почнат да го правят горките китайци в огромни количества.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глупости...за постиженията е вярно,за боклуците,не :read:

е, добре, не са боклуци, ширпотреба, упростено производство на много големи

серии, масов продукт, базов модел, за по-безобидно име в момента не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ставаше дума за цените на чинелите на стаг, та да споделя , че в каталога на "камертона" до консерваторията, имаше медиум креш , 16 " за.....45 лв!

Така, че ако не се блъска с бухалката по тях е не лош евтин вариант. Взимай сонора и един комплект стагове, а после ще ъпгрейдваш кожи и по-добри чинели. Те ако си се чупят на по година две, то ще си стане отсамосебеси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.