Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

минават поради екзотичният звук на този вид чинели. верно че здравината им е проблема. обаче цените са поносими. DH серията е на цената на по евтините "маркови" чинели, а е сносна поне от отзиви от запознати. тук обач е редно да се отбележи че два еднакви 16" креша които налагах скоро в един муз.магазин звучаха все едно са различни рамери,серии и марки. бе нищо общо. абе взимай си първо време барбаните.забрави за тези Бейсикс и си вземи ако не Сонор 505, някакви Стаг (не им знам моделите). питай The Crow ,той май си купи скоро някакви томове на стаг и каза че бил много доволен :nono: за чинелите SH series са по ветини,a DH са по скъпички(предполагам по качествени), другите серии нагоре са скъпи и вече си е престъпление да дадеш такива пари за Стаг отколкото за признатите марки

 

 

 

едит:@katsko моите най-сърдечни съболезнования за чинела :nono: :wall: "а сега накаде"? may be stagg ?

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е вия с тая издръжливост на чинелите стаг ще ме убиете :nono: .То си зависи и как блъскаш ти по тях не само от какъв метал са направени .Има хора ,който ги хвалят много и ги притежават такива от 2-3 години и нищо им няма :read: .Така ,че сами си правете изводите.Мен и като звук ми харесаха и мисля скоро да си взема едно сплешче .Ккато и да е отклонихме се от темата .За барабаните стаг мога да ви кажа ,че са доста прилични за тази цена .Аз имам 8 " и 10 " томове и са си супер само кожите трябва да се сменят.

:nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минават поради екзотичният звук на този вид чинели. верно че здравината им е проблема. обаче цените са поносими. DH серията е на цената на по евтините "маркови" чинели, а е сносна поне от отзиви от запознати. тук обач е редно да се отбележи че два еднакви 16" креша които налагах скоро в един муз.магазин звучаха все  едно са различни рамери,серии и марки. бе нищо общо. абе взимай си първо време барбаните.забрави за тези Бейсикс и си вземи ако не Сонор 505, някакви Стаг (не им знам моделите). питай The Crow ,той май си купи скоро някакви томове на стаг и каза че бил много доволен :nono: за чинелите SH series са по ветини,a DH са по скъпички(предполагам по качествени), другите серии нагоре са скъпи и вече си е престъпление да дадеш такива пари за Стаг отколкото за признатите марки

Да доста съм доволен .Както написах по-нагоре. :nono:А Галя Ти коя серия си пробвала .Защото SH и DH серийте се разделят на regular и brilliant :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Галя Ти коя серия си пробвала .Защото SH и DH серийте се разделят на regular и brilliant :nono:

DH 16" rock брилянт крешове. леви-варна. цената на парче беше около 160лв мисля. звучаха никак зле. обаче тотално различно. Незнам дали цената е висока, но на фона на цената на тези чинели които аз си взимам, 160лв е добре за чисто нова 16"-ка

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф-Абе то цената си е висока и то доста за 16"креш тук мисля ,че са по 100 или нещо такова беше .Мога и да те лъжа не помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф-Абе то цената си е висока и то доста за 16"креш тук мисля ,че са по 100 или нещо такова беше .Мога и да те лъжа не помня.

еми можеи да си прав.Левито не случайноп му викат "евреина".но аз специално отношение към чинелите на стаг нямам, не съм толкова богата че да си купувам евтини неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам ма днеска минах през магазина на русинов и ми разправа и го питах за сонор форс 505 и ми каза 4е продава такъв за 360 евро 4исто нов зна4и 720 кинта а в раисинг форс съ6тия сонор ми го предложиха за 860 лева и съм много о4уден от разликата в цената съ6то така каза 4е предлага и лудвиг за 400 евро та сега направо се 4уда при тоя слу4аи дали сонора да си взема или лудвига добре 4е ме посъветваха да не избързвам да си купувам барабани 4е не6то изниква се по евтино напоследък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това е малко на принципа "След 10 години ще си купя новата петица, щото ще е яко стара" :) купувай нещо бе кво се чудиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това е малко на принципа "След 10 години ще си купя новата петица, щото ще е яко стара" :) купувай нещо бе кво се чудиш

то верно кат се замисла мина цела година хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш мангизите, лапвай "Сонор"-а или "Людвиг"-а и забрави за всякакви бейсик-мейсик щуротии. ;) И да забиеш яко, като за честито!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените са паднали тотално зна4и сонора форс 505 които струва6е комплекта 860 лева сега е 700 и кардана наи евтиниа на сонор които струва6е 440 кинта сега е 390 и няква промяна малка има маи и в 4инелите :) сега ве4е тиа дни треа да го поръ4вам това са цените във раисинг форс

Редактирано от tokijica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за евтинджос тупани, като на Гарвана-модератор продават ли се още някъде барабани MARK V,VII?

Офф-Ми да ти кажа честно не съм виждал на последък никъде по магазините да се продават :think: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените са паднали тотално зна4и сонора форс 505 които струва6е комплекта 860 лева сега е 700 и кардана наи евтиниа на сонор които струва6е 440 кинта сега е 390 и няква промяна малка има маи и в 4инелите :) сега ве4е тиа дни треа да го поръ4вам това са цените във раисинг форс

чудно какво още се чудиш тогава. взимай си сонора, чинелки там някакви по евтини пейсти101,201,PST3 или някакви stagg. това ще ти се вмъкне точно в бюджета 900лв. като искаш си вземи и кардан ако имаш пари след време. айде бягай,че вдигна такава олелия тука все едно ще взимаш сет за 10 бона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е са говорих със магазина и ми пратиха о6те 2 снимки даже на беисикса и казаха 4е 4инелите са zildjan не6то да имате да кажете по въпроса и казаха 4е барабаните са били много добри американски eto i snimkahttp://mail06.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid=aFYy0mfzPNp7?fid=10&mid=716947176&nid=0&eid=4&charset=Cp1251&ac=s тука на немски пи6е кво садържа комплекта некои може ли да преведе Classic plus

Set 1

22x16”BD, 12x10”TT, 13x11”TT, 16x16”FT, 14x5.5SD

9 Lagen Mahagoni, foliert

REMO Felle

45” schrage, geschliffene Kante

4-teiliger Hardwaresatz: 600er Serie

Pedal, Snare- , HiHat- , Beckenstander

Doppelstrebig, HiHat – Feder verstellbar

Zahnsegmentischragsteller, Kugeltomarm

Nylon Rohrfutter

Ohne Becken

Редактирано от tokijica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.