Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

тоя магазин каде се намира на коя улица 4е не ги знам много магазините как се казват въпреки 4е обиколих доста за динакорд става дума

Редактирано от tokijica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

на 5те кюшета е официалния,а "дръмшопа" тъкй наречен има отделна тема за него,разтърси се,наистина ме мързи да ти я търся,там има и точен адрес,ама ориентировъчно е на улица "Хан Аспарух" съвсем близо по Раковски до централата на сдс,ако нищо не ти говори,потърси темата за откриването на магазина,всъщност май и ти беше писал в нея,ако се не лъжа:)там питай на място,макар и за жалост ако правилно си спомням да имаше само разпънати стейдж кастъми,може да поискаш да видиш в интернет все пак...стаг си имат доста добър уебсайт,потърси го...и май така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5те кюшета е официалния,а "дръмшопа" тъкй наречен има отделна тема за него,разтърси се,наистина ме мързи да ти я търся,там има и точен адрес,ама ориентировъчно е на улица "Хан Аспарух" съвсем близо по Раковски до централата на сдс,ако нищо не ти говори,потърси темата за откриването на магазина,всъщност май и ти беше писал в нея,ако се не лъжа:)там питай на място,макар и за жалост ако правилно си спомням да имаше само разпънати стейдж кастъми,може да поискаш да видиш в интернет все пак...стаг си имат доста добър уебсайт,потърси го...и май така...

а да сетих се кадет се откри скоро тоя магазин и кадето има6е само ямахи ок благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и не разбрах само сонора ли са по добри сериата форс 505 или тиа basix или се тая някои 6те бъде ли така добър да ми отговори и пове4е немам въпроси

Не може да сравняваш какъвто и да е "Сонор" с тази изгъзица "Бейсикс". Access е много права, като ти казва, че за тая цена чинелите, които ти се предлагат със сета са пълна помия. Остави какво пише на тях. Навремето с шаблони много колеги пишеха по "аматски" и "трова" чинели "пайст" и "зилджан", но от това те не звукваха по-добре. Влез в сайта на "Зилджан" и ще видиш, че един 20'' райд или креш струва в евро колкото цялото комплектче "Бейсикс"... Като даваш пари, поне ги дай за нещо качествено и трайно. :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно за предпочитане е Сонора пред Бейсикса. друг въпрос е колко ще ти излезе сонора. аз ти казах , не разчитай на тия чинели които са в комплекта на Бейсикс. първо че са отвратителни,и второ ще се строшат много бързо. потърси си барбани Стаг, излизат по евтино а и са пирлични за цената си. вземи си и чинели на стаг. и за тях се чуват все по добри отзиви. като слагаш пари в нещо гледай поне да си заслужава. айде успех. мисля че по темата толкова казах. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе и аз не съм съгласен :nono: ама мисля да си взема некое сплешче и някой китаец да ги видя колко ще изкарат...щото сега наскоро пробвах едни и звучаха доста не зле :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа екстра си звучат,в здравината е проблема

 

между другото страхотно звучащия ми креш истанбул замина :nono:

 

тъй че здравината,Санчо!! :read: :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ги хваля..особено чинелите,но за тая цена стават(особено барабаните)...все пак ти препоръчвам сонора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе 100%....стаговете звучат, но се чупят. Ся неможе да ги сравняваш със Zildjian, Sabian и Meinl нито като звук, нито като издръжливост и именно затова крашове, райдове и фусове е абсурд да се купуват...просто не си струва набивката, макар и тя да не е толкова голяма...ама за сплешчета и други такива играчки си минават отвсякъде :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.