Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

някои знае ли не6то за тая марка basix та така имам и друг въпрос вижте на комплекти има едни барабани за 900 цените са в лева мисля отбелязани с 4ервено та мисълта ми е тоя комплект заслужава ли си тия 900 лева и вклю4ват ли се и 4инелите към комплекта ето и линк http://www.visiarts.com/GlSchlag.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

    BASIX

    Classic-Line

 

Чинел с щендер, Hi-Hat, палки и фус-машина, 5 части:

 

Bass Drum - 22 x 16"

Tom-Tom - 12 x 10"

Tom-Tom - 13 x 11"

Floor-Tom - 16 x 16"

Snare Drum - 14 x 6.5"

 

Кат. номер:

g 800 011 - черен - 900.00

g 800 012 - червен - 900.00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти се дава някой друг лев отгоре Yamaha Rydden - мисля около 1300лв. нови от динакорд.

иначе ако не ти се дават повече пари мисля че тези стават за тия пари и за условията в БГ. 800.012a.jpg особено ако вървят с някакви макар (100% боклучави) месингови чинели. преди време в левито0варна гледах някакъв идентичен комплект Chester+чинелки за 700пари. черни на цвят с добро педалче и малко боклучава фусмашина.

 

tokijica нали щеше някакъв Sonor 505 да взимаш ? поне доколкото си спомням.

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти се дава някой друг лев отгоре Yamaha Rydden - мисля около 1300лв. нови от динакорд.

иначе ако не ти се дават повече пари мисля че тези стават за тия пари и за условията в БГ. 800.012a.jpg особено ако вървят с някакви макар (100% боклучави) месингови чинели. преди време в левито0варна гледах някакъв идентичен комплект Chester+чинелки за 700пари. черни на цвят с добро педалче и малко боклучава фусмашина.

 

tokijica нали щеше някакъв Sonor 505 да взимаш ? поне доколкото си спомням.

бебчо чинелите са си мноо яки sildjan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за 4инела е jildjan dokolkoto vijdam

абе ти не се надявай на това. не винаги по снимките е това което получаваш . тия барабани са от така наречените "хоум мейд" , смисъл не са някакви свръх скъпи и свръх признати. освен това имай в предвид че цените в муз.къща Visiarts са доста надути по ред причини, така че това сетче на запад струва не повече от 250евро. никой няма да ти прасне зилджанче за това сетче,повярвай ми. чинелите на такиква компкекти са някакви правени в "гаража",звучт като такива и са само колкото да има вид комплекта. за отрицателно време се трошат так че недей разчита. най добре се обади на джани . той мисля е представителя на този магазин във форума.

 

използвай бутона edit за да редактираш съобщението си а не да пишеш по 100 такива едно след друго :)

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бебчо чинелите са си мноо яки sildjan

хахха :green: :) прочети пак какво съм писала по нагоре. и аз за чинели "sildjan" не съм чувала ;);)

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бебчо чинелите са си мноо яки sildjan

хахха :green: :) прочети пак какво съм писала по нагоре. и аз за чинели "sildjan" не съм чувала ;);)

абе обурках се---ма кжо да 4ета по горе-като оя пост е о6те по горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и не разбрах само сонора ли са по добри сериата форс 505 или тиа basix или се тая някои 6те бъде ли така добър да ми отговори и пове4е немам въпроси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отвори си отделна тема за столчето,бе пич :read:

 

стопроцента сонора са по-добри...колкото до бейсикса-не,не си струва на тая цена,по-добре си купи нов сет стаг от динакорд,чух че вече внасят и чух добри отзиви,провери как стоят там нещата...

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отвори си отделна тема за столчето,бе пич :read:

 

стопроцента сонора са по-добри...колкото до бейсикса-не,не си струва на тая цена,по-добре си купи нов сет стаг от динакорд,чух че вече внасят и чух добри отзиви,провери как стоят там нещата...

да ма стаг нямат 4инели кат си зема и 4инели па 900 кинта и пове4е 6те прожера и със стаг как стоят не6тата 6том казва6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.