Jump to content
Българският форум за музиканти

Вижте и новите епифони


TONY

Recommended Posts

http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=443

 

аз да се изфукам имам спешьл 2 - само дето е обикновен - не е лимитед - тоест механиката е хромна и адаптерите не са с метални капачки

Горещо Ви препорьчвам ЕПИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яки китари - особено ме кефи модела FireBird за соло китара , а доколко знам , има и един модел бас ThunderBird .

@TONY - - честито !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шаво от Систем ъф ъ Даун ползва такъв бас ;) деба латиницата пак отказа....

Редактирано от npace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=443

 

аз да се изфукам имам спешьл 2 - само дето е обикновен - не е лимитед - тоест механиката е хромна и адаптерите не са с метални капачки

Горещо Ви препорьчвам ЕПИ

Нищо ново не виждам там, но точно така повелява традицията.

М/у другото твоя Special II с bolt-on neck ли е? Ако да, мисля не си попаднал на най-доброто за този клас ;)

 

p.s. аз на ей това се точа сега :)

 

flyingvgoth.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яки китари - особено ме кефи модела FireBird за соло китара , а доколко знам , има и един модел бас ThunderBird .

@TONY - - честито !

те т'ва е! :)

thunderbird4bass.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=443

 

аз да се изфукам имам спешьл 2 - само дето е обикновен - не е лимитед - тоест механиката е хромна и адаптерите не са с метални капачки

Горещо Ви препорьчвам ЕПИ

Нищо ново не виждам там, но точно така повелява традицията.

М/у другото твоя Special II с bolt-on neck ли е? Ако да, мисля не си попаднал на най-доброто за този клас :pray:

 

p.s. аз на ей това се точа сега :pray:

 

flyingvgoth.jpg

колко струва тази китара?от бг ли ще си я вземеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да с болт он нек сьм - но това не ме притеснява

Скьнк Ананси и Тауьр оф Ландьн - сьщо ползват такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.epiphone.com/news.asp?NewsID=443

 

аз да се изфукам имам спешьл 2 - само дето е обикновен - не е лимитед - тоест механиката е хромна и адаптерите не са с метални капачки

Горещо Ви препорьчвам ЕПИ

бе аз да си питам нещо- Лорд Бад ми каза, че Епи-тата били като Скуайър за Фендер....тоест собствена бюджетна серия. Наистина приличат, ама като гледам са си скъпички и доста кадърни изглеждат(за разлика от Скуайър), иии може ли някой да каже повече за тия китари, защото ми е много любопитно :think: какви.н са и т.н.

 

а на Тони - честитка

:beer::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апропо, според мени Епи-тата държат едно от най добрите съотношения цена качество..имам опит предимно джазменските епифони и са парите си са супер китари..отнесено към Фендър - Скуайер, Епифон е стара марка и мисля че са доста по напред от Скуайер, който доско бяха много нискобюджетна линия..обаче в интерес на истината в Райзинга свирих на един Скуайер Есприт, приличаше на Фендър Робин Форд, с дънкан адаптери..звучеше мнооого добре...така че интересното е че за разлика от традиционно добрите марки които започват да пускат скапана продукция за малко кинти, то уж по малките братчета започват правят съвсем прилични неща..

 

Епифон :cheers: :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да имаше таква тема от мюзикмен - може да ги обедини 2те

да малко като бюджетни гибсьни идат

но повярвай ми разликата между епи спешьл и гибсьн сг - не е 4 пьти каквато е разликата в цените им

ако ги сравнявам по цени - епито трябва да е над 1000-ка ама не е - тоест са идеални

за сравнение с скуаяр - може да става само с по скьпите скуаяри - тези които са стратокастер

афинити стратовете издишат - те все пак са за по 200-300 лв китарки

и са корено различни

скуаярите ти дават представа как звучи истиски фендер

а епитата - истински гибсьн

в старата тема бях писал - че фабриката е преместена в китай - но се извьршва тотален контрол от сащ - а някои дори се сглобяват там - така че новото производство на Епифон е наистина добро

важното е главата ти да не страда от предубеждение кьм мейд ин чайна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Скънк (или по-точно Ейс от Скънк) си е с Лес Пол Къстъм или Стандарт - освен това Гибсън Спешъл са със сет-нек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E все пак както каза Епифон са по-стари, а и Скуайър преди да ги купят от Фендър са правели само струни - липсват традиции там... Гибсън по-принцип са по-скъпи от Фендър, нормално е и бюджетната им линия да да е по-скъпа, не че няма и скъпи Скуайъри де, но се съмнявам че се харчат много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам впредвид самата Скьнк - певицата

има я на сайта на епифон - снимана и в интервю че ползва спешьл

за сг знам - от личен контакт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.