Jump to content
Българският форум за музиканти

Selftuning


moni

Recommended Posts

Аз пък да взема да си направя една китара със ефекти в нея - хорус , фазер , дилей , ревърб , дисторшън , амп симулации . Или направо разглобявам В-Ампа и го ръгам в една лес-паул китара (Щот има повече място вътре ;) ) .

ами овърдрайв и уа-уа? :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз пък да взема да си направя една китара със ефекти в нея - хорус , фазер , дилей , ревърб , дисторшън , амп симулации . Или направо разглобявам В-Ампа и го ръгам в една лес-паул китара (Щот има повече място вътре  ;) ) .

ами овърдрайв и уа-уа? :wall:

направо вътре един iPod и да видиш ква свирня....репертоара ти ще е 3 дена, пък и няма нужда от други хора в бандата ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко човека се е случвало да свирят в повече от един строй?

Навремето готвех някаква сет листа, която ща не ща бях разделил на 2 - всички слайдаджийски песни се налагаше да ги правя накуп. Ако имах такава дъска щях да ги редя както ми е кеф, а не както се налага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено има смисъл. бих го пробвал. просто се вижда ясно обаче, че новите неща искат нови отговорности. всяко изобретение има своите плюсове , но и минуси, както двигателят с вътрешно горене иска гориво, за да гори, а каруцата иска кон да я тегли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи гледах подобна система, но механична- "помни" 3 строя, които се сменят с една ръчка до моста. И якото беше, че има "вграден" лицензен флойд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо не е лошо изобщо. Но някои хора тука сякаш не забелязват, че това е нишов инструмент, който не на всеки е нужен.

 

Джими Пейдж е известен, че ползва един куп криви строя и за него си е супер оптимално. Но я ползва тая китара също супер рядко и само на живо.

 

Реално това е нужно, когато искаш да позваш различни строеве в едно парче и нямаш време да сменяш китарите.

 

А пък по този начин, теоретично, ако си гении може и нов вид по-яка музика да направиш. Ама това вече зависи от музиканта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.